en op ’t Hoog aldaar gedoopt den 11 Novemb. 1770, straks gemaal van Vr. Petronella Joanna Antonia Moutten, werd in 1811 door aankoop beer van den Ham en was door erfenis heer van Alen veld; in Januari 1816 had hij zitting in de Staten van Utrecht en in 1817 ook onder de heeren Gedeputeerden; lid der broederschap geworden, volgde hij bij overlijden zijns vaders W. H. van Bijlevelt, dezen onmiddelijk op als voogd dier broederschap en vervulde die eervolle taak tot zijnen dood, 1 December 1841. Op het Koomsch kerkhof te Vleuten achter het kruis ligt een schoone zerksteen, die zijn aandenken bewaart.

M"’ Leopoldus Franciscus Wilhelmus van Cooth, zoon van Leopold. Cornel. Ever. Euseb. v. 0. en van Oatharina Olasina Maria van Lakerveldt, in 1806 te Utrecht geboren, was raadsheer aldaar in het provinciaal gerechtshof, en overleed er aan de Marie-plaats, E. n®27B, op 24 Mei 1840.

Simon Petrus Wilhelmus Henricus van Bijleveld, geboren te Utrecht 19 Januari 1816, zoon van Paulus Martinus voornoemd en, na dezen, heer van Alenveld, werd lid van het bestuur en mede wethouder der gemeente Vleuten, straks ook de groote weldoener der nieuwe Roomsche kerk aldaar, onder anderen door de schenking van het schoone terrein, waarop zij met al haar toehehooren zoo ruim zich kon vestigen. In 1837, lid der broederschap geworden, werd hij na doode zijns vaders tot haar voogd verkoren en hield de leiding van dien kring tot aan zijn dood in Decemb. des jaars 1895.

Theodorus de Klaver, geboren te Irnsum in Friesland den 10 Januari 1839, priester gewijd te Utrecht op 10 Augustus 1863, pastoor te Vleuten van April