huis in stukken en brokken op de ongewisse baren ; 't was verschrikkelijk ! Gelukkig slaagde men er in alles op het strand te halen, maar aan opbouwen kon nog niet worden gedacht; behalve andere oorzaken, maakte vooral Br. Lettteboer's ziekte dit onmooglijk.

Intussclien te Módjö-warnó vertoefde onlangs Br. Bink, zendeling van de Utrechtsche Zendingvereeniging. Deze had dooi' ziekte zijn post (tthoon) moeten verlaten, en was zich onder behandeling komen stellen van Br. Bervoets. Het is voorzeker een liefelijke gedachte, dat daarginds op liet zendingsveld de BB. elkander op deze wijze steunen. Maar bovendien, de directe vrachten'blijven niet uit. Br. Bink is een ervaren timmerman. Hij bood aan, op zijn terugreis naar N. Guinea, Savoe aan te doen, en geheel belangeloos het nieuwe huis voor Br. Letteboer op te bouwen. Daardoor behoeft niet gebruik gemaakt te worden van een bepaling dienaangaande in het contract met den aannemer, en wordt het Genootschap een belangrijke uitgave bespaard. Het behoeft niet gezegd te worden, dat wij Br. Bink's aanbod, waaraan zijn Bestuur zijn goedkeuring hechtte, met dankbaarheid hebben aanvaard. Terwijl wij dit schrijven, is deze Broeder denkelijk reeds op reis naar Savoe. God zegene zijn verblijf aldaar! Ook hier brengen wij hein onzen warmen dank. Met verlangen zien wij nadere berichten van Savoe tegemoet. Mochten ze gunstig luiden.

Het bovenstaande was reeds gezet voor ons vorig nummer, maar moest wegens plaatsgebrek blijven liggen. Sedert ontvingen wij bericht van Br. Letteboer, zijn aankomst op Savoe meldende. Zijn gezondheidstoestand en die zijner vrouw is bevredigend. En voor den opbouw van het huis openbaarde de Badja buitengewonen ijver. Evenwel, de moesson laat niet toe in de eerste maanden met het werk te beginnen. En inmiddels is Br. Bink in zooverre hersteld, dat verder verblijf op Java voor hem onuoodig is. Het bovenstaande plan moest daarom vervallen. Niettemin vermelden wij het, nu het eenmaal is gezet. Vooreerst, omdat daardoor vermoedelijk de stoot is gegeven, waardoor de zaak, die nog al gecompliceerd was, tot een goed einde kan komen; en bovenal omdat, wij samenwerking van Zendelingen van diverse Zendingcorporaties 'zoozeer waardeeren.

b. Br. A. Kruyt, wiens belangrijk verslag in dit en het vorige nummer werd opgenomen, kwam den 25' tl! " Nov. j.1. behouden te Mödjö-warnö aan, en werd met groote hartelijkheid door de gemeente ontvangen. Wij hopen daarop spoedig nader terug te komen.

6. Postzegels.

Onze vrienden blijven verzamelen en de verkoop blijft doorgaan. Wij mogen hier achter weder vermelden eene ontvangst van / 71,29. Waarom wij niet meer geld maken van de duizenden en nog eens duizenden, die verzameld worden? omdat we over het geheel slechts zulken ontvangen, die in den handel de minste waarde hebben. Wij versmaden ze niet; zij blijven ons welkom. Telkens groeit de massa