8. Pinkstercollecten, bijdragen van Hulpgenootschappen,

Giften en Legaten.

101" üekening. Ring van Alfen (Afd.) Door Ds. van Oorde: Memekoop. Door Ds. C. A. de Jong, Pinstercollecten Remon. stranteche Gemeente 1892—1897 Apeldoorn. Vrijgekomen legaat rail wijlen den Heer S. Wybenga, zijnde !/ 3 van dc inschrijving, groot f 12000,— op het Grootboek der 2£ % N. W. Schuld Appingadam (Afd.) Door Ds. Bange: Delfzijl. Van den Heer K Arnhem (Afd.) Door Ds. Weddik, gift van X Breda (Afd.) Door Ds. Beeckman: Baardwijk .. .. Bergen op Zoom Breda P.C. Herv. Gemeente P.C. Waalsclie Gemeente Catechisatiebus van Ds. Beeckruan Dongen Ginneken Hoeven .. ..' Leur Oosterhout . Ossendrecht Priusenhage Roosendaal Willemstad Middelburg (Afd.) Door den Heer J. J. van der Harst, van de Verceniging van kleine bijdragen Nijmegen (Afd.) Door Ds. J. Mouljjn: Nijmegen van N. N idem .. .. >. Wychen Schiedam (Afd.) Door den Heer N. Bjjlo, van de Evang. Herv. Vereeniging Door Mevr. de Wed. G. Bokhorst, van dc Vrouwen-Vereeniging ter bevordering der Zendingzaak Van het Vrouwcu-Hulp-Zendeling-Genootschap « de kinderen der Evatig. Zondagschool » " Vereeniging „op Hem zullen de Heidenen hopen" Waterland (Afd.) Door Ds. A. Fetter: Buiksloot Edam. P.C. Herv. Gern " Evangelisatie ., Hpendam. Collecte Landsmeer. P.C Uit de catechisatiebus van Ds. Heyncs Zuuderdorp Westlandsche dorpen iAfd.) Door Ds. Lamping: 's Gravezande. Uit de catechisaticbus van Ds. Bolderman (van ; s Gravezande en Hoek van Holland) Van Vrouw H Van een voortdurend lydende Nederlandsch Oost-lndië. Tondano. Door Br. H. Rooker: Collecte Hollandschc Dienst 4 April 1897 •> «/ // 14 November 1897 Voor de Vereeniging tot uitrusting van Zendelingen. Tomohon. Door Br. Louwerier, contributiën Door denzelfdcn, catechisatiebus .. .. Pinkstercollecten. f 18,32 Hulpgen. Giften en Legaten. 19,26 24,38 6,53 1,41 7,90 7,10 10,— 18,40 5,88 Giften voor de Kweekschool en Scholen in de Minahassa Nijmegen (Afd.) Door Ds. Mouljjn: Bydragen van diversen Van de Verceniging voor In- en Uitwendige Zending Schiedam. Door den Heer N. Bglo, van de Vrouwen-Vereeniging ter bevordering der zendingzaak 7,75 18 — 3,— 12,10,—