taipriert Chemicaliêa voor PtotoirapMe.

Verschillende beoordeelingen.

De heer J. H. Duyvis , arts te Domburg, schrijft 4 Jan. 1900: Oordeel kan niet anders dan gunstig zijn. Vooral op reis zeer doelmatig.

Dr. J. E Rombouts , Amsterdam 29 Dec. '99. Het doet mij groot genoegen U te kunnen meedeelen, dat de ontwikkelaars, die ik van Uw tabletten maakte, allen zonder onderscheid goed voldeden.

G. J. Engelberts , Arnhem, 2. 8. 1900: Ik vond ze zeer practisch.

De heer G. v. Nell . Een hoeveelheid kleurfixerbad uit de door u aan mij gezonden comprimés, werkte vlug en fraai. Evenzoo gunstige recensies ter inzage van de H.H. van de Masch' Spakler , Amsterdam; J. J. M. M. v. d. Bergh, 's-Hage; A. J. Rühle v. Lilienstein ter Meulen , Utrecht; A. de Boer , Baarn; P. J. G. Nell ; Iger Bispinck ; verder Weekblad voor Photographie, Lux, Camera Obscura en vele anderen.

IMF* Zis Tooial gnnjtigs recensies in Oeneesïnidige as andere rakbladen.

Verder meldt Dr. Lingbeek , de leider der Ned. ambulance in Transvaal, dat onze gecompr. geneesmiddelen uitstekend voldeden; evenzoo prof. Korteweg.

Dr. Romeyn schrijft van 't slagveld aan de Upper Tugela (Natal) o. a.: „Veel gemak hebben ons ook bezorgd de verschillende van de firma Brocades & Stiieeman te Meppel medegenomen samengeperste geneesmiddelen in iableivorm. Ze maken de doseering zoo gemakkelijk mogelijk. Zij hebben zich goed gehouden in de vrij hooge temperatuur. Het komt mij voor, dat deze medicamenten made in Holland in alle opzichten wedijveren.

Op iedere plantage, buitenpost, leger, in scheepskisten enz. zijn zij zier te verkiezen.

Hoogachtend , BROCADES & STHEEMAN,

Leveranciers van de Grieksche regeering.