9. The Christian and Missionary Alliance

Aan deze vereeniging, die in het bijzonder den nadruk legt op den doop met den Heiligen Geest — gevestigd te New York, 260 West Fortyfourthstreet — is toelating verleend bij Gouv. Besluit van 15 Mei 1929, no 36. Zij werkt onder de Inlandsche en Chineesche bevolking in de afd. Samarinda der Zuider- en Ooster-afdeeling van Borneo, te Makassar, op de eilanden Lombok en Soembawa, en uitsluitend onder Chineezen op het eiland Bali.

Zendelingen: te Makassar : R. A. Jaffray, leider van het zendingswerk; C. D. Clench; Miss V. M. Griebenow en Miss E. Kemp; <— te Ampenan (Wesl-Lombok) : }. W. Brill; — te Malinau {Borneo): W. E. Presswood en W. Post; — te Poedjoengan (Borneo): G. E. Fisk; — te Melak (Borneo): C. R. Deibier; voorts in het gouv. Celebes en Ondeth.: Rev. J. A. en Mrs E. M. Mouw; — ter Sumatca's Westkust: D. en Mevr. Griffln-Rader.

10. The Chinese Foreign Missionary Union

Deze arbeidt in samenwerking met de Christian Missionary Alliance.

Zendelingen: te Makassar: S. W. Chue; C. M. Kot; G. Leung en P. H. Pouw; — te den Pasar (Zuid-Bali): K. F. Tsang; — te Melak (Borneo) : C. Y. Lam; P. R. Lenn en }. S. Linn.

11. The Borneo Faith Mission

Deze zending, welke een voortzetting is van „The Unevangelized Tribes Mission of Borneo" (gesticht 18 Nov. 1926), werkt in de res. Wester-afdeeling van Borneo. Zij heeft, als Borneo Faith Mission, haar zetel te Muskegon (Michigan, U. S. A.). Rev. Joh. G. Breman is thans leider van het zendingswerk aldaar, doch woonachtig te Singapore.

Zendeling te Bengkajang: W. Swaan.

12. De Evangelische Chineesche Gemeente tot Uitbreiding van

Gods Koninkrijk te Batavia

Deze gemeente is als rechtspersoon erkend bij St. van 1899, no 245.

Bestuur: Zendeling A. K. de Groot, Parapattan Gambir 1, Voorzitter; Gouw Ko, Angkeeweg 36, Secr.-penningm.; Lim Wie Keng, 2e Penningmeester; Leden: Na Keng Hoei en P. H. Tan; allen te Batavia C.

De kerk staat aan Patekoan te Batavia.

Deze gegevens zijn in hoofdzaak ontleend aan het „Indisch Verslag 1933" en de „Regeeringsalmanak voor Nederlandsch Indië 1933".