Zendings-jeugdbond der N. Z. V., gevestigd te Amsterdam )

Doel: zendingsliefde en belangstelling te wekken onder jongemenschen boven 16 jaar.

Getracht wordt dit doel te bereiken door: 1 e) het houden van 4 a 5 ledenvergaderingen per jaar, waarop zendelingen of deskundigen op zendingsgebied het zendingswerk behandelen en door het vertoon en van zendingsfilms; 2e) door het houden van openbare samenkomsten.

Bestuur: Ds P. J. de Jong, v. Breestr. 63, Zuid, Voorzitter; H. Schuiveling, Fred. Hendrikplantsoen 78, West, 2e Voorzitter; Ds G. A. den Hertog, Koninginneweg 85, Zuid, Assessor ; J. van den Bergh, Zaanstr. .110, Centrum (Tel. 45252), le Secretaris; E. J. Brugman, le Helmersstr. 31, West, 2e Secretaris; G. Wildriks, Vlietstr. 48, Zuid, le Penningmeester ; Mej. W. Biekart, 2e Jan v. d. Heydenstr. 54, Zuid, 2e Penn sse ; Mej. A. Brugman, Admiralengracht 79, West en Mej. C. G. Zwart, Adm. de Ruyterweg 294, West; beiden Commissaresse, allen te Amsterdam.

Jaarlijks wordt door de leden een bedrag van ± f 600.— verzameld, ten bate van het Tasikmalaja-comité.

Centraal ZendingS 'Comité voor Haarlem en Omstreken

(Indramajoe-, Jappen- en Nimboran [Nieuw Guinee]-comité) opgericht in November 1917

Bestuur: Ds M. G. Blauw, Rijksstraatweg 41, Haarlem (Schoten), Voorzitter; A. van Dijk, L. de Keylaan 11, Heemstede, Secr.-penn. v. h. Centraal-comité (Postrek. 75624); Ds B. Baljon, Halfweg ; DsJ. C. van Dijk, Bloemendaal; G. van Duinen, Heemstede; Ds A. Krijger, Beverwijk; Ds J. W. Swaan, IJmuiden ; Ds A. A. Wildschut, IJmuidenOost en Dr J. Weener, KI. Houtweg 41, Haarlem.

Het Indramajoe-comité omvat thans de afdeelingen Haarlem, Heemstede, Zandvoort, Bennebroek en Halfweg der N. Z. V., gezamenlijk arbeidende voor den zendingspost Indramajoe op Java.

Voorzitter: vacant; Secretaris: A. van Dijk, L. de Keylaan 11, Heemstede; Penningmeester: H. van Leijden, Verspronkweg 95, Haarlem (Postrek. 19298).

Dit comité droeg f 2200.— aan „Oegstgeest" af.

Jappen-comité.

Voorzitter: Ds C. J. van Paassen, v. Eedenstr. 10, Haarlem; Secr.penn: Ds M. G. Blauw, Rijksstraatweg 41, Haarlem (Postrek. 72137).

Dit comité droeg f 3000.— aan „Oegstgeest" af.

i) een voortzetting van den Jongeliedenbond der N. Z. V., welke in 1908 werd opgericht en waaraan door een krachtige actie in Sept. 1930 nieuw leven werd ingeblazen. Hij telt thans ruim 350 werkende leden.