N imboran-comité.

Enkele dames hebben de leiding van het werk.

Orgaan: „Kennemer-bode" (maandblad). Red.- en adm.-adres.: A. van Dijk, L. de Keijlaan 11, Heemstede ; voor leden der afdeelingen 3 cent per nummer; overigens f 1.— per jaar, fr. p. p.

Zendingscommissie der Herst. Evang. Luth. Gem. te Amsterdam

ingesteld bij Kerkeraadsbesluit van 22 April 1915

Bestuur: Ds P. Neideck, Euterpestr. 42, Zuid, Voorzitter; J. F. Wichard, Gerard Schaepstr. 3, West, Secr.-bibliothecaris;}. S. A. Spaan, Stadionweg 196, Zuid; P. Boendermaker, Nassaukade 371, West; H. W. Schweer, Grevelingenstr. 15, Zuid, allen te Amsterdam en W. Meerwaldt, Jan Haringstr. 28, Haarlem, Penningmeester.

Geen eigen orgaan: officiëele mededeelingen worden geplaatst in het maandelijksch orgaan der gemeente: „Het Blaadje".

Netto-ontvangsten 1934: f 300.'—. De Zend.-comm ie heeft 2 kassen; de eerste bestaat uit de collecten bij de lezingen, die 4 a 5 maal per winter in een Zondagavonddienst worden gehouden en waaruit allereerst de honoraria der sprekers worden betaald; de tweede kas is die van hec Fonds „Stelselmatig geven" (maandel., driemaandel., halfjaarl. en jaarl. bijdragen) ten behoeve van den arbeid dergenen, uit de Herst. Ev. Luth. Gem. voortgekomen, in dienst van verschillende Zendingscorporaties verricht. In 1934 werd het werk van Zendeling J. F. Mittemeyer in Suriname met f 100.—, dat van Zendeling W. F. Schröder te Poelau Tello met f 100.—, dat van Zendeling O. Werkman te Sarmi met f 20.—, het werk onder de Chineezen van Zendeling A. K. de Groot te Batavia C. met f 10.— gesteund.

PROVINCIE ZUID-HOLLAND

Classic. Commissie voor Kerkelijke Zending in de Classis Rotterdam

Bestuur Ds J. W. Tonsbeek, Oostsingel 27, Schiedam, Voorzitter? Ds H. W. Kelder, Charl. Kerksingel 36, Charlois, Vice-voorzitter? Ds G. A. van der Hooft, Overschie, Secretaris; Ds A. Kardolus, Maasland, Vice-secretaris; H. R. Lauwaars Jr, Pijnackerplein 44, Rotterdam, Penn r (Postrek. 46590); Ds J. F. H. Mantz, Randweg 80; Ds W. A. Zeydner, Haringvliet 58; J. van der Steen, Oostzeedijk 274; L. Noorlander, Pijnackerplein 39; C. in 't Veld, Schiedamscheweg 68; J. Chr. van Vessem, Rozenburglaan 112, allen te Rotterdam.

Aclviseerende leden: Mevr. J. P. Valderpoort-Kesteloo, Vijverlaan 43, Rotterdam (Kralingen); Zuster R. Bartlema, Emmastr. 73, Vlaardingen ; Mevr. L. Grootjans-de Boer, Schiedamscheweg 119, Vlaardingen ; Ds C. Brunt, Samuel Mullerplein 5, Delfshaven ; L. J. van der Wilde, Rochussenstr. 297b, Delfshaven.