DE WETENSCHAPPELIJKE BESTUDEERING

Internationale instellingen: De Academie voor Internationaal Recht te Den Haag; het Bureau d'Etudes Internationales, te Genève; het Centre Européen de la Dotation Carnegie pour la Paix Internationale, te Parijs en het Institute for Pacific Relations, te Honoloeloe.

Nationale instellingen: Duitschland: de Deutsche Hochschule für Politik, te Berlijn; het Deutsches Institut für Zeitungskunde aan de Universiteit van Berlijn; het Institut für öffentliches Recht und Völkerrecht, te Berlijn; het Institut für Wirtschaftswissenschaft, te Frankfurt a.M.; het Hamburgisches Weltwirtschaftsarchiv, te Hamburg; het Institut für auswaxtige Politik te Hamburg; het Institut für Sozial- und Staatswissenschaften aan de Universiteit van Heidelberg; het Institut für Zeitungswesen aan de Universiteit van Heidelberg; het Institut für internationales Recht aan de Universiteit van Kiel en het Institut für Weltwirtschaft und Seeverkehr, te Kiel. — Oostenrijk: de Consulaire Academie van Weenen. — Canada: het Canadian Institute of International Affairs, te Montreal. — Denemarken: het Instituut voor Geschiedenis en Economische Wetenschappen, te Kopenhagen. — Vereenigde Staten: de Council on Foreign Relations, te New York; het Institute of Politics, te Williamstown in Mass. — Frankrijk: de Ecole des Hautes Etudes Sociales, te Parijs; de Ecole Libre des Sciences Politiques, te Parijs; het Institut des Hautes Etudes Internationales, te Parijs en de Ecole des Sciences Sociales et Politiques, te Rijssel. — Groot-Brittannië: de London School of Economics and Political Scienceen; het Royal Institute of International Affairs te Londen. — Italië: het Instituut voor Sociale en Politieke Wetenschappen te Florence; de School voor Politieke, Economische en Sociale Wetenschappen te Milaan; de School voor Politieke en Sociale Wetenschappen te Padua; de Faculteit der Politieke Wetenschappen te Pavia; de Fascistische Faculteit voor Politieke Wetenschappen te Perugia en de Faculteit voor Politieke Wetenschappen te Rome. — Polen: de School voor Politieke Wetenschappen te

arbeid zich op internationaal terrein beweegt, juist tot de soort organisaties behooren, als is aangegeven. In ieder geval heeft men van elk land slechts een vertegenwoordiger uitgenoodigd.