kerknieuws.

Huizen. Ds. J. W. A. Kalkman te Monster heeft bedankt. Beroepen Ds. S. Dijkstra te Hilversum, die bedankte.

Amsterdam. Beroepen Dr. E. Barger te Haarlem, A. Voorhoeve te Katwijk a/Z., J. H. "Wiersma te Bireden, die allen aannamen.

Amsterdam. Drietal (vac. van Loon): DD. E. A. G. van Hoogenhuijze te Dordrecht, P. S. Bartstra te Wassenaar, A. H. Roose te Woudsend. Beroepen Ds. Bartstra.

Amsterdam. Drietal (vac. van Schelven): DD. A. Loeff te Dordrecht, J. J. van Noort te Werkendam, W. L. Weiter te Zwolle. Beroepen Ds. Weiter.

Amsterdam. Drietal (vac. Fortman): DD. A. J. Eijkman te Groningen, L. C. Schuller tot Peursem te Alkmaar, S. H. J. de Wolff te Leiden. Beroepen Ds. Eijkman.

Kortenhoef. 25 Sept. Ds. G. E. Meloen beroepen naar Colijnsplaat preekte afscheid met I Cor. 3:11.

CLASSIS HAARLEM.

UITGEEST, Assendelft, BENNEBROEK, Haarlem.

Bennebroek. Ds. J. H. Gunning heeft een beroep naar Gouda aangenomen. Toezegging gegeven aan Ds. G. van Herwaarden te Arnhem, die aannam.

Uitgeest. Ds. W. Beekhuis te Bergum heeft aangenomen.

Assendelft, Beroepen Ds. J. L. Bommezrjn te Geertruidenberg, die bedankte.

Assendelft. 25 Sept. Ds. J. F. L. Muller beroepen naar Zierikzee, preekte afscheid.

Haarlem. Dr. E. Barger heeft een beroeping naar Amsterdam aangenomen.

CLASSIS ALKMAAR.

Petten, Oost-Vlieland, Kolhorn, de Cocksdorp, Oudeschild, Schermerhorn, Huisduinen, St. Maarten, Akersloot, Wieringerwaard, Oosterend, Helder, Briehuizen, Broek op Langendijk, Hoorn op Texel, Eenigenburg.

Broek op Langendijk. Beroepen Ds. J. W. H. Kalkman te Monster, die bedankte.