DE REVUE DER SPORTEN

3.ïi

zij niet langdradig zijn geworden, pleit voor de veelzijdigheid en de praktische inrichting van het programma, lederen dag hadden wij een clou met eenige andere nummers als bijzaken. Dinsdag, den derden dag, zijn de mannen van den Ned. Korfbalbond Zorgvliet binnen gewandeld, en hebben er propaganda gemaakt voor dit mooie spel. Zooals men weet zou de eindwedstrijd om den X. B. L. O.-beker tusschen O. S. C. A. en D. E. V. op Zorgvliet uitge-

helaas in Holland veel te weinig te zien krijgen, en Zondag was Koning Voetbal aan de beurt. Van dien Zondag hadden wij nog de grootste verwachtingen. Eilacie, 't heeft echter niet mogen zijn. Regen plaste neer, maakte het spelen tot een waterballet, het kijken tot eene foltering. De menschen waren blij, toen Sparta Vitesse, H. V. V. Wilhelmina geslagen had en last not least de Maasstadbewoners de Groote Haagsche weer. Van propaganda is dus in zulk een toestand geen sprake

De vier elftallen van H. V. V., Sparta, Wilhelmina en Vitesse, welke Zondag aan de voetbalwedstrijden om den N. B. L. 0.-

beker deelnamen.

• Wilhelmina. 2. Vitesse. 3. H. V. V. 4. De winners Sparta, van links naar rechts Teschmachcr, v. d. Wolk, De Bruin, RuHclse, C Nieuwenhuijzen, v. d. Meulen, Boerdam, Konert, De Korver, De Groot en Lt. Nieuwenhuijzen. Foto's Stok.'

vochten worden, hetgeen dien dag is geschied, en

eindigde met

een 5—4 zege van O. S. C. A. Donder¬

dag vonden de Hockey-wedstrijden plaats. Odis en 1 ■ H. V. zaten elkaar in de haren, eerst met twee neeren-, daarna met mixed-combinaties. Voor de onlnge\vijden was dit spel dan al interresant, toch niet een directe propaganda, daar naar wij uit verschillende uitlatingen van het publiek om den ring °pnierkten, velen de quintessens er van niet snapten. P^s Zaterdags kwamen voorts een aantal Friessche kaatsers ons vergasten op dit mooie spel, dat wij

geweest. Niettegenstaande den hevigen regen hebben toch dien dag ook de athletiekwedstrij den nog plaats gevonden, en alhoewel het publiek de prestatiën van een de Mink, Koops, Smithson, Ruimers en Busser, welke laatste kranige athleet ondanks de zware baan toch het Ned. record over 5 E.M. met stukken wist te verbeteren, bewonderde, van propaganda mag ook te dien opzichte geen sprake zijn geweest. Ja, Pluvius, ge hebt ons die dagen zwaar op proef gesteld. Zooals de lezer dus ziet was er verscheidenheid te over, en mag men van een soort Olympische spelen spreken. Als men

C. Houttuin & Co., Arnhem.