DE REVUE DER SPORTEN

Een kijkje op de schermwedstrijden tijdens de N. B. L. O. sportfeesten in het Park Zorgvliet.

dan nagaat, dat springconcourses, voltige, grensbal, vuistbal, het oplaten van 2000 postduiven, gymkhanaraces, schermen, voetbalwedstrijden voor het leger, doe^alspel te paard, benevens nog tal van militaire spelen en wedstrijden dat alles afwisselden, clan zal men 't met ons eens zijn, dat de samenstellers van het programma zeer zeker Cicero's varietas delectat hebben geëerd. Alles te volgen was schier onmogelijk. Zoo veel was er te doen, dat men zelfs van andere terreinen dan van het groote Zorgvliet moest gaan gebruik maken. Maandagmiddag zijn de verschillende wedstrijden geëindigd en direct na afloop had de prijsuitreiking bij monde van den eere-voorzitter, Generaal-majoor W.A.F. de Meester plaats. Dat was een moment, toen de deelnemers met muziek voorop het veld kwamen opgemarcheerd en tegenover de Koninklijke tribune plaats namen. En het deed goed te hooren, met welk een enthousiasme de generaal over den Bond en zijn doel sprak, met welk een geestdrift hij allen aanwezigen nog eens verklaarde, wat dit lichaam beoogt: geen militair belang, de

geheele natie is er bij betrokken, geen individueele belangen, doch belangen, die gelden voor het geheel. Met dit schitterend slot was het feest toch nog niet geëindigd. Des avonds vond toch een schitterende receptie plaats ten huize van den heer E. Deen, den voorzitter van de afdeeling 's Gravenhage van den Bond, welke door velen werd bijgewoond, o.a. door den Commissaris der Koningin in de provincie ZuidHolland, Burgemeester Sweerts, Generaal-Majoor de Meester en nog meerdere hoogwaardigheidbekleeders. Ook vond op dien avond de uitreiking plaats van den, door den heer Deen uitgeloofden, beker voor het militaire voetbal.

En nu zijn wij ook ongeveer aan het einde van ons verslag, ons beknopt overzicht laten wij liever zeggen, gekomen. Ongeveer . . . want er rest nog een belangrijk deel, waar wij onzen lezers nog het een en ander over moeten vertellen. Wij hebben alles kortelijk aangestipt wat er in den ring plaats vond, wij hebben alle spelen, alle sporten, zij 't dan ook, om der plaatsruimte wille, op zeer beknopte wijze gememoreerd.

Automobielen Lorraine-Diétrieh