37§

DE REVUE DER SPORTEN

naar Duindigt op te trekken. Zoo iets ziet men toch met lederen dag. Nu, Goudster is in andere handen overgegaan, en mogen de plannen van den huldigen eigenaar niet veranderen, dan zal de hengst binnen onze grenzen blijven. Voor 1 10.500 kwam de zoon van Allouez u. Alruna aan den heer Jac. de Jong. Incrédule werd voor 1 «80 aan den heer Helderman verkocht. Insist voor f 740 aan stal Mercurius. Verschillende paarden werden opgehouden.

Van de verschillende wielerbanen.

Er is weer heel wat gereden, Zondag 11 Zoo won Du pré te Troyes een match de vitesse voor Deschamps en Delage. Parent won het demi-fond-nummer. Te Berlijn heeft Stellbrink een 20 K.M. wedstrijd gewonnen voor Guenther Robl en Rijser. Guignard heeft te Dresden geschitterd, en daar een 100 K.M. wedstrijd gewonnen m 1 u. 15 m. 30 % s. voor Wabhour theile, Schcueiman, en de wereldrecords verbeterd. Te Trcptow won Ellegaard een wedstrijd voor Hoffman, Otto Meyer en Bader le Brussel wonnen Rutt en Mayer een tandemwedstrijd voor Otto en Doerflinger en MorettiTrelb. Al wordt 't winter, men peddelt toch nog Alleen te Scheveningen heeft men pech Alweer uitstel wegens den regen. Het Kampioenschap van Utrecht en Gelderland is Zondag 11 ook te Zeist verreden. Winnaar werd Bellersen voor Achilles en Herkuleins. Dus 'n nieuwe kampioen

Een paar snapshots van de courses fe Duindigt op 20 Oct.

. Excercise, eig W. Jochems (Short) wint den Flonkel-prijs voor Ava en Hard gaat ze. 2. rtrak, eig. H. P. Sehonrock wint den Vcorschoten-prijs. Foto's Stok.

Plancius te Amsterdam. r , „

Automobielen Lorraine-Diétrich