Cornelis van den Brandt is den 3 Dec. 1753 tot borger deser stadt aengenoemen mede voor syne dry kinderen en in senatu vereedt aen de stadt betaelt ses pattcs synde geërft.

Henricus van den Brandt ende Petronella Cuyperssyn den 10 Xber 1753 tot borgeren deser stadt aengenoemen mede voor derselvers kinderen ende in senatu vereedt aen de stadt betaelt sess pattcs synde geërft.

Den 1 Augusti 1755 heeft Conrardus Mans aen de Magistraet laeten bekent maecken syn vertrek mit syne huysvrë naer Ruremunde mit versouk dat syn Recht van borgerschappe deser stadt magh behouden en is toegestaen.

Casparus Consbrouk ende Catharina Backhuysen Ehel syn den 24 octobris 1755 tot borgeren deser stadt aengenoemen ende hebben den borgereedt in senatu vuytgeswooren ende voor de borgerschappe betaelt ses patts ende heeft deselve in senatu verclaert voor deselve borge te blyven voor de somme van hondert ducatons.

Raimond Bernière ende Anna Margaretha Buisine Ehel den 22 Maert 1759 aengenoemen tot borgeren deser stadt ende hebben den Borgereedt in senatu vuytgeswoeren ende aen de stadt betaelt ses pattcs.

Joannes Michael Bloemen en Catharina Agnes Janssen Ehel syn den 15 mey 1761 tot borgeren deser stadt aengenoemen in senatu vereedt voor de stadt betaelt 6 pattcs sal binnen een halff jaer borge stellen.

Carel Lodewyck van Bornum en dessens suster Joffr. Anna Joseph van Bornum syn den 4 Maert 1762 aengenoemen tot Borgeren deser stadt ende in senatu vereedt daer voor aen de stadt betaelt 112 gids cleefs.

Severus Volck ende Elisabeth Stocken Ehel syn den 18 juny 1762 tot borgeren deser stadt aengenoemen ende in senatu vereedt en hebben aen de stadt daervoor betaelt 48 ducts synde P. van Ulft borge gebleven ter concurrentie van 100 ducatons.

Anthoin de Groodt is den 28 january 1763 tot borger deser stadt aengenoemen mede voor syne vier ongetrouwde kinderen Barnardus, CathariDa, Elisabeth ende Anna Barbara