— 120 —

de Groodt ende heeft den borgereedt in senatu vuytgeswooren ende ten behoeve deser stadt betaelt 144 guldens Cleeffs ende tot borge stellen voor 100 ducatons.

Johan de Groot ende Alida Wilhelraina Clock syn den 8 aprilis 1763 tot borgeren deser stadt aengenoemen mede voor syn voorkindt Frederick de Groot ende hebben den borgereedt in senatu vuytgeswooren ende ten behoeve deser stadt betaelt 144 guldens Cleeffs ende sal borge stellen voor 100 ducatons.

Joes Draeck ende Maria Hermans Ehel syn op heden 28 Juny 1765 tot borgeren deser stadt aengenoemen mede voor haere kinderen en hebben den Borgher eedt in senatu uytgeswooren en voor en ten behoeve deser stadt betaelt 80 gis Cleefs en hebbende tot Borgegestelt haer huys gelegen aen de Steenstraete ter eenre de erfg. dumont en de weduwe Jacobs ter andere zyde.

Ignatius Dominicus de Hont en petronella van Lin Ehel syn op heden den 8 mey 1767 tot borgeren deser stadt aengenomen, wie oock derselver kinderen en voorss. ehel in senatu vereedt en sullen betaelen 14 patts waertoe hun een half jaer uytstel gegeven is en sullen oock goede Borghe stellen.

Joannes Franciscus van Gestel en Maria Helena Heutz Ehel syn op heden den 10 9bris 1767 tot borgeren deser stadt aengenomen en in senatu vereedt en hebben betaelt voor de stadt 16 guld cleefs.

Christoffel Receveur is op 8 Janry 1768 tot Borger deser stadt aengenomen en heeft den Borgereedt in senatu vuytgeswoeren en voor de Borgerschap betaelt vier en twintig guldens Cleefs en heeft de Heere Schepen P. van Ulft met consent syner Eheliefste soo gesien in senatu verclaert voor den Neven Borge te blijven voor de Somma van hondert Ducatons.

Gerardus Haes en Susanna Catharina Strengen Ehel. syn op heden d. 22 9bris 1771 tot Borgeren deser stadt aengenomen mede voor haere kinderen ende betaelt voor dese stadt 44 guld cleefs en hebben den eede in senatu uytgeswooren.