HET SPORTBLAD.

dankten de h.h. G. A. Geisler, A. Geisler en J. H. Hatzmann. Tot buitenlid liet zieh overschrijven de heer W. G. van Dam. Aangenomen als donateur de heer W. Lamp, Barteljorisstraat, Haarlem. Overtoom 182. A. J. v. d. LAAN, le Secr.

A. C, C. Olympia.

Zondag a. s. speelt ons le elftal den beslissingspromotiewedstrijd tegen Hollandia I op het terrein der A.Y.O. De gewone vergadering bij het sluiten van het seizoen wordt gehouden op Vrijdag 27 Sept. ten 8 ure, in café Holland, Vondelkade. De te behandelen punten zijn :

1. Opening en lezing der notulen.

2. Mededeelingen van den secret. en penningm.

3. Verslag van den captain (seizoen 1901).

4. Uitreiking brassards.

5. Rondvraag.

6. Sluiting.

H.H. Leden wordt dringend verzocht op te komen en de lauw- en lakschheid, die zij steeds toonenwat betreft het bijwonen van vergaderingen, afteleggen.

P. C. Hooftstr. 135. W. SCHEPPEB, Secr,

Amsterdamsehe G. V. V.

Op de Woensdag 11 Sept. gehouden jaarverg. werd het bestuur als volgt gekozen: A. de Haan Azn., Pres.; J. C. de Haan, Secr.; J. P. Baert de la Faille, Penningm.; B. E. Harbord, Capt. en H. L. Mack, Comm. v. Mat. Tot capt. van het 2e elftal G. H. Ribbink, tot plaatsverv. capt. van het le en 2e elftal resp. H. C. v. d. Berg en N. G. Geelkerken. Tot leden van de enquête-commissie werden benoemd N. G- Geelkerken, voorz.-secr.; J. Tromp en H. Broekman, leden. Tot plaatsverv. leden E. Ribbink en P. Rincker. Kascommissie : v. Vloten, v. Senden en G. H. Ribbink als leden. P. Rincker en J. W. Koek, plaatsverv. leden. Als leden zijn aangenomen de h.h. W. P. van der Lee, W. Roldanus en W. Scheffer.

Het terrein is gelegen aan de Ringkade No. 29.

R. Hartstraat 168. J. C. DE HAAN, Secr.

H. F. C. „Oranje".

Op de 1.1. gehouden alg. verg. der H.F.C. Oranje, bedankte de ondergeteekende als le Secr., wegens vertrek naar Amersfoort. Als zoodanig werd benoemd de heer S. Frank en tot 2e Secr. de heer F. Rijkens. Besloten werd aan de bekerwedstrijden deel te nemen. Wegens het slechte weer kon de wedstrijd Swift II (A'dam)—Oranje niet doorgaan, hoewel de machinisten toch overgekomen waren. Ik wensch Oranje veel succes dit 'seizoen in den Haarl. Bond.

Ripperdapark 12. M. BOS, Secr.

B. V. en A. V. N. O. A. D. Aangenomen als W. L. J. W. Butner, C. F. J. Pape en als buitenlid de heer J. J. Dijkstra. De heer O M. Bal bedankt als le capt. wegens vertrek naar Wageningen. Candidaten de h.h. W. F. Grotendorst en F. Bosschart. Schriftelijke stemmingen 29 Sept. e.k. Tot dien datum wordt het captainschap waargenomen door den heer M. Bajetto. In de elftal-comm. is als 3e lid opgenomen ondergeteekende.

H. MULDER, Secr.

R. C. & V. V. Volharding. Zondag 1.1. ging onzen wedstrijd tegen D.S.V.V. voor de Dordtsche Lauwerkrans-comp. niet door.

Wanneer er geene wijziging in het wedstrijdprogramma^komt, moeten we a. s. Zondag spelen tegen

Vischsteeg 7. M. J. COUCKE, Secr.

A. F. C.

Wegens regen werd de match tegen S.V. uitgesteld, vermoedelijk tot Zondag a.s. Zondag a.s. eerste oefening op ons veld aan de Kalkovens, Weesperzijde.

Ingeschreven als oud-lid de heer B. le Roy, Nassaukade 351. J'

Koninginneweg 129. G. N. SCHEEPENS, Secr. L. A. C. Frisia.

In de laatste verg. werd 't bestuur als volgt geconstitueerd : E. Kanter, pres.; Jhr. H. v. Baerdt v. Smima, vice-pres.; W. C. Schierbeek, le secr: F. Rooseboom, 2e secr.; A. F. Woortman, penningm. Nog werden de volgende W. L. aangenomen: W? C. Schierbeek, J. Y Kalt, S. Vermeulen, U. Koopmans, P. Hilanus en S. J. D. Brunger. Opening van het seizoen 15 September.

J. F. NIC. WEIDEMA, le Secr.

Nederlandsche Atliletiet Unie. Bestuur:

W. C. Hartmann, Voorz., Goudscheweg 109, Rotterdam

G. de Jong, Vice-Voorz., Rotterdam.

W. A J. v. d. Grient, Secr., Leidschegr. 78, Amsterdam.

M. J. F. Zier Achterbergh, Secr., Schietbaanl. 6, R'dam.

A. v. d. Vijsel Azn., Penningm., Raadhuisstr. 47, A'dam. Brieven etc. s. v. p. te adresseeren aan de heeren

Secretarissen. T ., , W. A. J. van dek GRIENT,

Leidschegr. 78, A'dam. Secretaris.

R. A. V. Pro Patria.

Bij de wedstrijden uitgeschreven door de T.C. „De Promeneurs", te Amsterdam, op Zondag 15 dezer werden door onze leden de volgende prijzen behaald:

24 K.M. wandelen, le prijs P. M. Soudyn, 2 uur 13 min 522/5 sec.; 2e prijs J. Lobensteyn en 6e prijs J. H. Möllenkamp.

3. K.M. Hardloopen. 3e Prijs F. J. Reuvers.

Vèr springen, le prijs A. Bouma met 4.90 M.

Touwtrekken. Ploeg I, bestaande uit P. M. Soudyn, T. Blanken, G. de Jong Jr. en J. Balkman, le prijs.

Ploeg II, bestaande uit J. H. Möllenkamp, P. L. van Wijngaard, A. van Suylekom en A. J. F. Karsch, 3e prijs.

Onze donateur, den heer Joh. P. Hulshoff behaalde de 2e prijs op de 3 K.M. hardloopen.

Te Steenbergen (wielerwedstrijd) behaalde Jac. D. Smout den ln prijs op de 90 K.M. terwijl Jan Verhoeff als eerste de eindstreep passeerde 10 K.M.

Van den N.W.B. ontving ik bericht, dat Professionals en Amateurs, mits houders van rijbewijzen, alle kunnen starten in de wedstrijd RotterdamUtrecht en terug. Voor de aan dezen wedstrijd verbonden kampioenschappen werd eveneens toestemming verkregen. Verder veel succes toegewenscht aan de h.h. Jac. D. Smout, J. v. Gent, Kobus Visscher, Jan Verhoeff en C. van Dijk Jr., welke voor P.P. uitkomen bij het verrijden van het Clubkampioenschap op 22 dezer te Amsterdam, voor vereenigingen aangesloten bij den N. W. B., gevestigd in Noord- of Zuid-Holland.

Leuvehaven 38. L. J. KRUIT, le Secr.

Advertentiën.

eo Café-Restaurant

SLUIS - Arnhem.

Logies en Déjeuners a f 1,50.

Diners f 1.— en hooger.

In de onmiddéllyle nabyheid van het Station.

UTRECHT.

Haagsche Koffiehuis

CAFÉ-RESTAURANT.

Plein Vredenburg, - W. J. A. VAN DE BILT.

FlinJce berging voor Ryivielen en Automobielen.