24.

HET SPORTBLAD.

Aan verschillenden. Neen, we kunnen de coupon niet op den omslag zetten. Advertenties gaan voor.

G. Schuit, Amsterdam. U hebt gelijk. De fout is reeds hersteld. Er kan er ons op de massa wel eenfje ontglippen, niet waar?

J. P. v. B., Breda. Aan uw verzoek hebben wij voldaan.

G. S. te A'f. Eeeds voorzien.

J. de Jong, secr. T.V.V. „Victoria". Uw clubbencht van 25 dezer ontvingen wij eerst deze week. Wilt U er s.v p. opletten dat clubberichten bij de administratie thuis hooren. We zullen het voor ditmaal accepteeren en nog deze week plaatsen.

M. te N. Wilt kaartje maar verscheuren.

J. G. te H. Van harte beterschap toegewenscht.

Chbberichten,

Arasterdiiinsehe Cricket-Bond.

V.V.V. I won van Volh. II met 4 w. en 8 run?, evenwel onder protest van Volh. tegen het terrein! IJlt protest zal hoogstwaarschijnlijk nog dezen Vrijdag in behandeling genomen worden.

9 Oct. a.s. Promotiewedstrijd V.V.V, I—Volh II te spelen op Victoria's terrein. Scheidsr. C. J. Hovius en J. Jaburg.

Ik herinner nogmaals de a.s. jaarvergadering op 15 Oct. e.k. in hotel de France, Kalverstraat. Aanvang precies. Voor agenda zie vorige Sportblad.

Het zilveren bat zal hoogstwaarschijnlijk eind dezer week en begin der volgende te zien zijn 'bij v. Santen, I aleisstraat.

K. Hartstraat 168.

A. DE HAAN Azn., Secr.

Zutphcnsche Voetbalbond.

Uitslag wedstrijden gespeeld 2 Oct.

Achilles Z.-D.V.V. D. 2-0, Be-Quick II Z.-Bwift Z. 0-3. Wedstrijd Be-Quick II-Swift is door het bestuur ongeldig verklaard, daar een speler, Willink van Be-Quick niet was opgegeven.

Be-Quick werd beboot met f 2.50.

Zondag 9 Oct. zal de wedstrijd Be-Quick ILSwift overgespeeld worden van 12-2 uur. Scheidsrechter de heer Th. L. van Krieken.

Als scheidsrechters gaven zich nog op de heeren • J. Krosse, Sophialaan, Apeldoorn. K. Peters, Korte Nieuwstraat, Apeldoorn.

Rozengracht 13a. TH. L, v. KRIEKEN, Secr.-Penn. Brabautsche Voetbalbond.

In mijne vorige publicatie is iets weggelaten, nl. • 7o. het 5-jarig bestaan van den bond feestelijk te herdenken en in 6o. wordt bedoeld de R.H.B.S te Roermond.

Publicatie volgens art. 8 H.R. :

Willem II Tilburg, A. Vermeer, L. v. d. Bergh B y. d. Bergh, W. v. d. Bergh, H. Arts, P. Arts, L. Arts L. Gumbrère, F. Gumbrère, A. v. Beurden, A. Collé, N. Deen, P. Lommen, P. Hoeben Beelen, Hoffmann, ii. Wevers.

NO.A.D II, Breda, T. Bode, D. C. Ament, G. Ghfford, J. P. v. Bel, G. Colenbrander, H. Derks, A. Herscheit, J.Herscheit, W. Herscheit, J. J. Roeloffs Valck, J. W. Roeloffs Yulck, J. Verpalen, H. Wiel, K. J. v. d. Brandeler, B. van Asperen v. d. Venne, J. Brevet. v

Het bestuur heeft mij gemachtigd voortaan maandelijks met de clubs af te rekenen. De vereenigingen kunnen eerstdaags de afrekening over de maand slpt. verwachten. 1

M. MAURITZ, Secr.-Penn.

ETaarleinsclie Voetbalbond.

Op de Zaterdag jl. gehouden bestuursvergadering ■werd de heer J. N. van Looy, Kampervest, Haarlem, tot comp.-leider benoemd. Men gelieve alle stukken betreffende de comp. aan hem te richten.

Verder werd besloten, dat voor den 80n van eiken maand de namen van alle elftallen der toegetreden vereenigingen bij den secretaris moeten worden opgegeven. Bij verzuim worden de vereenigingen met / 1 beboet voor elk elftal dat niet opgegeven wordt en voor elke week na bovengenoemde datum.

Pogingen zullen worden aangewend om een schoolcompetitie in het leven te roepen.

Wilhelminap., Naarden. J. HULSHOFF POL, Secr.

Als gewone leden hangen voor: Schalkwijk, Hesselink, Noorduyn, Gerke, F. Rambonnet, W. Garrer, D. Musschenbroek Jr., L. Vonk, A. ten Cate, C. Stoutjesdijk, J. v. d. Vinne, W. de Coningh, B. vanScherpenberg, N. Beets, G. Drost, Wijnandts, J. Laan en J. Koolhoven, allen leden van H.F.C. ; J. J. Wolff, A. Figgee, J. Schram, W. van Leeuwen, N. v. d. Sluis, M. Klein, W. v. Heyst, G. Mes, J. v. Schouwen,

A. T. Los, W. J. Kleyn en C. Fraay, allen leden van

B. V.V. Kennemerland; P. Ruigrok, C. T. Heiligers,

kj. iaeyer, a. rtuigroK, j. rieese, VV. Ulaus, j. Roodenburg, J. Romein, J. Kessens, C. Tromp en D. Zeilemaker, allen leden van Sparta. Baan 25. W. J. A. VAN OUWERKERK, Penn.

Noord-Hollandsche Voetbalbond.

Het wedstrijdprogramma voor de le ronde is als volgt samengesteld:

2 Oct. Z.V.V.—Ajax II, Zaandam

9 „ Sport—Z.V.V., Hoorn 23 „ Aio. Victrix—Sport, Alkmaar

6 Nov. Ajax II—Alc. Victrix, Amsterdam 20 „ Z.V.V.- „ Zaandam

4 Dec. Ajax II—Sport, Amsterdam De le ontmoeting in deze comp. had alzoo Zondag te Zaandam plaats. Daar Ajax II slechts met zeven spelers opgekomen was, werd de wedstrijd niet gespeeld en won de Z.V.V. deze le ontmoeting met 5—0 doelpunten.

Met het oog op eene eventueele oprichting van eene 2e klasse competitie van den N.H.V.B. worden secretarissen van vereenigingen, die genegen zijn een elftal hieraan te doen deelnemen, verzocht dit voor 15 Oct. aan onderget. op te, geven.

Westzijde 21, Z'dam. A. J. FREDERIKS, Secr. Rotterdamsche Voetbal Bond.

Protestcommissie. C. van der Zee, (voorz.); A. J. Bronkhorst en W. Hazeu (leden); B. Altona Jr. en Adr. Buys, (plaatsv. leden); J. P. Saltzherr (secr.). Consuls: C. ». d. Zee, (Heuvelveld); J. P. Saltzherr, (Schuttersveld); C. J. den Held, (Zanddijk); F. A. Boerdam (Vlaardingen).

De verschillende elftallen welke aan de comp. deelnemen, werden als volgt ingedeeld : Extra afd. Saturnus, Sparta II, Neptunus, V.O.C. II, Celeritas II, le kl. A., Olympia (Vlaard.), D.V.S. II, Rapiditas III, Saturnus II, Victoria, 1ste kl. B, Excelsior, Achilles II, S.I.O.D., Neptunus II, 2e kl. A., V.O.C. III, D.A. V.O., D.E.V.O., Ajax II, Achilles III, 2e kl. B., Excelsior II, F.V.V., Unitas II, Excelsior (Charlois), Saturnus III.

Evenals het vorig seizoen zullen de twee eersten van elke Afd. der le kl. en die der 2e kl. respect, spelen om het kampioenschap le en 2ekl.De 4 vereenigingen welke hiervoor in aanmerking komen, zullen eene halve comp. spelen op het terrein, welk bij loting door het bestuur als volgt bepaald is: 1 A-2 A ; 1^ B-2 B; 1 A-l B ; 2 A—2 B ; 1 A-2 B ; 1 B—2 A. Gespeeld wordt op het terrein van eerstgensemd nummer. Deze regeling geldt zoowel voor de le als voor de 2e klasse.

Het bestuur besl <ot ter eore van het 10-jaiïg bestaan een medaille te laten verspelen volgens bekersysteem tusschen de elftallen der le en 2e kl. „R.V.B."

Gerehab. J. Coenraad (ex-lid Fortuna).

Goedgekeurd pseudoniem : de Groot voor een speler van Sat. I.

Wegens gebrek aan scheidsrechters verzoekt ondergeteekende aan alle Rotterdamsche voetballiefhebbers