HET SPORTBLAD.

dag van een stevige leiding. Stone en Mead maakten in ruim 2 uur 193 voor het eerste wicket, 's Avonds bleef Mead met 110 not out maar den volgenden morgen werd hij door Lilley gevangen toen hij zijn totaal pas met 1 had vermeerderd Sprott faalde maar Llewellyn eu Johnston scoorden zeer snel en verhoogden het totaal met 73 eer laatstgenoemde voor 43 werd gebowld. Behalve het batten van Llewellyn, die 92 maakte, leverde het verdere verloop van Hampshire's innings weinig merkwaardigs meer op en sloot voor 36.

Met een achterstand van 224 begon Warwickshire opnieuw maar het was thans een zeer zwakke vertooning. Kinneir maakte 46, de rest deed weinig of niets waardoor het totaal 105 werd en Warwickshire dus met een innings en 119 runs verloor.

Derbyshire sloeg Leicestershire en behaalde daarmede haar 2e overwinning in dit seizoen.

Het belangrijkste van den eersten dag was het schitterend batten van Needham die No. 1 ingaande 159 maakte uit een totaal van 302 in 2H uur. Hij sloeg 22 vieren en gaf z'n eenige kans op 141. Verschillende batslui stonden' hem goed ter zijde, 's Avonds bleef Oliver met een hardgeslagen 45 not out, welk totaal hij den volgenden dag tot 104 opvoerde, waarover hij evenveel minuten deed. Hij sloeg 8 zessen en 9 vieren. Op 464 voor 8 wickets werd gesloten. Leicestershire begon zeer goed aan de zware taak want Wood en Knight maakten voor het eerste wicket 94.

Het beste werk kwam echter van Coe, die in 100 minuten 101 runs maakte door werkelijk prachtig cricket. De inning sloot voor het zeer verdienstelijk totaal van 326.

Derbyshire begon de 2e maal minder gelukkig, daar, toen de 50 op was, Cadman, Morton, Warren en Chapman, reeds een beurt hadden gehad. Een totaal van 137 was dan ook ten slotte het vrij magere resultaat.

Leicestershire moest om te winnen 276 maken, waarvoor SA uur tijd was. Wood en Knight begonnen weer goed, vooral de laatste was op dreef en scheen opweg voor z'd honderd, toen hij door Oliver werd gevangen. Leicestershire deed al het mogelijke om de runs te krijgen, maar ze slaagden hierin niet, want het laatste wicket viel, toen ze nog 42 runs van het begeerde totaal verwijderd waren.

Kent deed haar overwinning op Somerset volgen door een nog grootere overwinning op Lancashire in de 2e helft van de Tonbridge week. Deze „week" was niet alleen van een cricketstandpunt maar ook wat 't finantieele deel betreft een enorm succes en het eenige waarover te klagen was, zou het snelle verloop van den wedstïjjd tegen Somerset kunnen zijn, waardoor Woensdag een „blank day" was. De ontvangsten beliepen £ 575 en de recette op Vrjjdag — £ 189 — was de hoogste ontvangst ooit per dag aldaar gemaakt.

Kent had den toss gewonnen en eerst gebat. Een totaal van 284 werd bijeengebracht, hoofdzakelijk het werk van een tweetal, n.1. Woolley die 94 maakte — hjj scheen in deze week z'n 100 niet te kunnen krijgen — en Humphreys die 77 bijeen bracht. Woolley was hierna ook met den bal in grooten vorm en had de veteraan

Tyldesley zich niet zoo kranig geweerd dan had Lancashire 'n droevig totaal gemaakt. Nu werd het 185, waarvan Tyldesley 55,

Hierop verloor Kent 4 wickets voor 85, maar op dat moment kwamen Humphreys en Day samen en van dat oogenblik waren de Lancashire bowlers machteloos. Toen 's avonds gestopt werd hadden ze het totaal reeds tot 287 gebracht en den volgenden dag waren er reeds 339 runs eer Day voor 109 door Tyldesley werd gevangen. Day speelde een werkelijk uitstekende innings, zonde,* een enkele kans te geven, terwijl hij een dozijn vieren sloeg. Op 363 had Humphreys z'n 2e honderd te pakken en met 5 wickets neer werd toen gesloten. Ook dit was een schitterende inning3 en z'n eenige kans gaf hij op 161 in de slips. Hij sloeg 23 vieren en maakte in dezen wedstrijd dus 277 runs voor slechts eenmaal uit. Lancashire stond voor de onmogelijke taak om 463 te maken voor een overwinning. Beeds voor de lunch bowlde Fairservice John Tyldesley en Sharp in één over en daarmede was de strijd vrijwel beslist. In ruim 2Y3 uur was heel Lancashire er voor 141 runs geweest en had Kent dus met 321 runs gewonnen.

Hirst is ook al een der meest succesvolle veteranen van dit seizoen en ondanks het feit dat hij al dichter bij de 40 dan bij de 30 is, blijkt z'n bowlen nog even gevaarlijk als vroeger en is hij met de bat nog een der meest gevreesde tegenstanders.

Hjj maakte in den wedstrijd tegen Yorkshire weer 191 runs waarmede hij z'n 1000 runs voor dit seizoen weer bereikte. Daar hij bovendien thans reeds 82 wickets genomen haeft, is het vrij zeker, dat hij dit seizoen voor de 10e maal in successie 1000 runs en 100 wickets zal hebben.

Yorkshire batte tegen Warwickshire. Bhodes begon goed, maar zag achtereenvolgens een 3-tal partners voor een schijntje verdwijnen totdat Hirst kwam ei hem overleefde, Bhodes werd voor 63 gebowld. Hirst ontving meer steun, o.a. van Myers met 41 en van H&igh met 72. Eerst voor 103 werd Hirst gevangen en de innings sloot op! 387.

Echter liet Warwickshire zich evenmin onbetuigd. Hoewel Kinneir voor 0 ging, wisten de volgende batslui zich zoolang staande te houden, dat een totaal van 319 werd bereikt. De held was Quaife met 124, verder had F. B. Foster 54 en Gharlesworth 43. In de 2e innings ging het Yorkshire minder voor den wind en ware Hirst niet zoo in vorm geweest, dan had men de honderd niet eens bereikt. Dank zij een 88 van hem kon gesloten worden toen er 197 runs bijeen waren voor 7 wickets. Warwickshire faalde hierop volkomen op het bowlen van Booth, Bhodes en Druce. Kinneir kreeg z'n 2e nul en had hiermede voor het eerst in zijn loopbaan als county speler een bril. Quaife was de eenige die nog wat weerstand bood. Hij maakte 29, terwijl het totaal 95 werd, waardoor Yorkshire met 172 runs won.

Ondanks een heldhaftige poging van Wood verloor Leicestershire met 10 wickets van Sussex. De overwinnaars hadden het eerst gebat en door een innings van 404 hun positie reeds vrij safe gemaakt. Behalve het laatste