HET SPORTBLAD

G.V.C.—Wilhelmina (2—4).

G.V.C.'s terrein is van een nieuwe uitrusting "voorzien in den vorm van banken langs de zijden, wat een zeer groote verbetering is daar het vermoeiende staan hiermede opgeheven is, maar vooral ook, omdat het puMiek een veel beteren kijk op den wedstrijd beeft.

Ondanks den regen van Zaterdagnacht is 't veld in zeer goede conditie, evenzoo 't weer; geen wiüd en geen zon, allemaal factoren om -een mooien wedstrijd te doen verwachten. Om twee uur stellen de elftallen zich op onder leiding van den heer boswijk. G.v\C. sukkelt nog steeds aan onvolledigheid en verschijnt met een gewijzigde opstelling, in dien voege, dat Barky rechtsbuiten speelt, de Voogt achter, Boon rechtshalf en Tideman centerhalf, waarschijnlijk om den oudsten Meerendonk beter partg te geven, 't Begin is sensationeel, W's voorhoede gaat er direct met den bal van door, Tideman mist en v. d. Meerendonk scoort met «en prachtig schot. G.V.C. trapt weer af en brengt een tegen bezoek, waarbij Barky een mooi schot lost, dat echter even mooi gehouden Wordt. Daarna is W. weer aan 't woord en de rechtsbuiten kogelt den bal van den vleugel af in 't net. Misschien had de keeper deze goal kunnen verhinderen.

Dit alles gebeurde binnen 5 minuten. 2—0 het ziet er voor G.V.C. slecht uit, doch niet ontmoedigd vallen ze aan en forceeren enkele corners, welke echter op niets uitloopen. Na eenig heen en weer getrap bemachtigt Barky den bal, zet goed voor en Becking weet met een handig schot te scoren 1—2 Het spel blijft verdeeld, ofschoon W. iets sterker is. Een ren van G.V.C. heeft tot resultaat dat Becking scoort, welk punt echter wegens buitenspel ongeldig verklaard wordt. Weer vallen de landbouwers aan, een scrimmage volgt, waaruit het weer Becking is die doelpunt, alzoo de partijen op gelijken voet brengend. Kort hierop is het rusten.

Het begin na rust is kalm, zonder spannende momenten, maar W. wordt sterker. Als de Wageniogsche achterhoede wat te ver naar Voren gedrongen is weet v. d. Meerendonk door te breken en geeft W. de leid'ng, spoedig gevolgd door een tweede goal uit een voorzet Van rechts.

Het publiek vuurt de landbouwers luide aan, schreeuwt om een goaltje. Hevig dringen ze op, v. Leouep en Becking werken enorm, doch de Bot-sche achterhoede staat pal en slechts enkele corners zijn het resultaat. D^ze worden wel goed ge'ome», doch leveren niet de zoo vurig begeerde doelpu ten. Na lat de Voogt nog eens tegen de bovenlat geschoten heeft komt het einde. De stand 4—2 voor de bezoekers geeft Wel de verhouding weer.

A.P. en H.O.—R.A..P. 5—3. Beide elftallen stellen zich volledig als volgt op:

|"TëbTy™de™Tjruflïï"7ïr|

Popping Sr. Achterberg, de Groot. Hoogenboom. Hamburg. Poulie. v. Delden. Popping. Lobry de Bruijn Sr. Here-

[kenrath

O

Doorman, v. Eeghen. Stroeve, de Jong. Snethlage. Berntrop. Winkler. Abbinga. Staverman. Nujion. I w. Moorsel. I

Dadelijk ontwikkelt er zich een vlug snel verplaatsend sp«l met R.A.P. voor de rust als sterkere. De adelborsten nemen de leiding door de Jong, die goed inloopt op een teruggespeelden bal van Popping naar den keeper. Voor de rust blijven de gasten sterker, maar de militaire achterhoede is in goede conditie en zendt alles terug. R A.P. maakt gelijk door een mooien inzet van Van Delden uit een overzet van rechts (l—1). Voor de rust gebeurt er dan weinig bijzonders, de adelborsten voorhoede knoeit nog*l, behalve de Jong, de verdediging h- eft hard werken, hetgeen ze met succes doet. Vermeld dient nog te worden, dat v. Moorsel een keer schitteren!, al vallende redt. Met de rust is de stand nog 1—1 en zien de adelborsten donker de toekomst in. Na de thee, als de gasten den wind tegen hebben, zgn de rollen omgedraaid. Het oude vuur komt er in, het spel is vol afwisseling en goede mornetten. De adelborsten zijn het eerste halve uur sterker, R.A.P. wordt teruggedwongen. Stroeve scoort no. 2, na een mooien voorzet van de Jon«(2—1) Deze laatste speler scoort no 3. (3—1). Een zeer snelle doorbraak van RA.P. bezorgt den gasten de 2 ie goal (3-2) De voorhoede der A.F. en H.C. gaat dan weer op het R.A.P. doel af. v. E-ighea scoort no 4 en 5 De eerste na een voorzet van links, de 2 le met een mooi schot na goed combineeren der geheele voorhoede C5—2) Tien minuten voor tijd maken de gasten een 3ie punt (5—3) en zijn dan weer wat sterker. Als Bisselick, die goed voldeed h-1 einde blaast, hebben de adelborsten weer 2 punten binnen.

De gasten speelden goed, vooral de achter linie, speciaal Achterberg en de Groot. Lobry de Brug i Jr. werkte verdienstelijk en zeker. De voorhoede combineerde wel goed, m*ar treuzelde te lang. De adelborsten voorlmie was voor de nut niet op dreef, met ui zonde» inig van de Jong. v. Moorsel goed, Noyen had zijn ouden vorm weer. Staverman goei en de geheele half backlinie, na de rust vooral Abbinga. Io de voorhoede de Joog de beste, na de rust Snethlage en Stroeve goed. v. Eeghen treuzelt te lang.