HET SPORTBLAD

Over de elftallen van V.V.A. en De Spartaan slechts de opmerkingdat m enkele oefenwedstrijden de indruk gevestigd werd dat beide nieuwe le klassers uitstekend overzomerd hebben Doch waarom in dezen ons in veronderstellingen verdiept? Nog slechts enkele dagen en de, samenstelling van alle elftallen zal ons officieel bekend zijn.

w .. , . Het Redactie-Adres.

VVe verwijzen hiervoor naar 't hoofd van ons blad, zulks naar aanleiding van 't feit dat men ons meerdere stukken toezond die voor de hoofdredactie bestemd waren. De heer Grootholt woont tot October in Zandvoort, zoodat geen stukken opzonden moeten worden naar de Admiraal de Ruyterweg 88 De mij toegezonden en voor den heer Groothof f bestemde" stukken heb ik m de Gravenstraat gedeponeerd. Alleen stukken welke voor deze rubriek bestemd zijn, dus alles wat het hoofdstedelijk voetbal betreft, gelieve men rechtstreeks aan mijn particulier adres, Jacob v. Campenstraat 116, te adresseeren.

„ . ,, ,, . Play up Amsterdammers!

lenslotte een opwekking aan alle Amsterdammers om mede te werken teneinde het seizoen 1920|1921 schitterend te doen slagen. Aan de officials een oproep om slechts zuiver in 't belang van de zaak die zij dienen te ijveren, aan de spelers om hun uiterste best te doen voor de glorie vanhun club en hun stad en aan 't publiek en trouwens aan allen tesamen om vooral het mooie in de sport te willen zien, om steeds de ware sportiviteit te betrachten. Dan gelooven we van een mooi seizoen voor 't Amsterdamsche voetbal te kunnen gewagen. NEVOH.

CRICKET.

Nederlandsche Cricket Bond.

Uitslagen: Officieel. 13 Aug.: R.W.—H.C.C. onbeslist; H.C.C. 259 en R.W. 201 voor 7 wickets.

V.R.A. 3 - Iris. V.R.A. 3 gew. met 11 runs op de le inn. 5 Sept. : V.V.V. 3-Iris. V.V.V. 3 gew. met 4 runs op de le inn. Boete No. 38 : Iris f 2.50 wegens niet invullen bowlingcijfers

2e innings wedstrijd V.R.A. 3—Iris.

V.V.V. ƒ 2.C0 wegens te laat inzenden form.

Programma:

12 Sept.: Bekerfinale tusschen H.C.C. en Rood en Wit op het

terrein (e 's Gravenhage. De wedstrijd Albion—R.W. 2 kan geen doorgang vinden.

Eindstand volgende week. „Delta", Laren (N.H.) A. DE HAAN Azn., Secr.-Penn.

Einde officieel gedeelte.

CLUBBERICHTEN.

A.F.C. „A J A X".

Secretariaat: Ondergeteekende neemt het secretariaat wederom waar, gelieve alle stukken thans weer aan onderstaand adres te zenden.

Scheltema-Bekcrwedslrijd. A s. Zaterdag 3y2 uur Finale Scheltemabeker tusschen Ajax en A.F.C. Spelers krijgen bericht.

Dispensatie. Nogmaals wordt er op attent gemaakt dat nieuwe leden, welke vroeger voor een andere club en thans voor Ajax zullen spelen, hiervoor dispensatie aan N.V.B. en A V.B. moeten aanvragen. Indien Ajax door verzuim de dupe wordt, zullen eventueele overtreders dezer bepaling door het Bestuur weder van het lidmaatschap worden ontslagen.

Oefenwedstrijd. Op Zondag 19 September a.s. wordt op de Kruislaanterremen een serie oefenwedstrijden georganiseerd. Alle spelers (behalve die welke in Ajax I, II en III ingedeeld zijn, men raadplege hiervoor ons eerstvolgend clubblad) zullen mede moeten dingen, teneinde te worden ingedeeld in één der elftallen. Men zie verder wat ons clubnieuws daarover mededeelt.

Enqiute: Voorgesteld als w.L: v. Melcher Tilmes, Brederodestraat 2. H. Bourgogne, Zwaluwenstraat 23. vV. Kemper, Rustenburgerstraat 381. J. G. Galis, le Jansteenstr. 78. C. de Jonge, Rechtboomslrot < 1, A. Schillemans, Rustenburgerstraat 383 allen door L, Arrsen en J. L. Smit; G. J. Roos, Kinkerstraat 39, gaf zich op. G. de Heer, Kanaalstraat 96 en H. C. M Melcher Tümes Kanaalstraat 125 gaven zich op; J. R. Groenstad, Kerkstraat 350 door F. Couton en Buitenkant; W. Bruning, 3e Oosterparkstr. 146 door J. Snasser en onderget. J. Jager, Warmoesstraat 1 gaf zich aan het bestuur op. G. H. Hüfferman, Middenweg 97. D. Immis v. Beunmgenstraat 11. J. W. Graber, Fred. Hendrikkstraat 146 door Gebr. Wiggelaar.

Als adsp. lid. F. J. v. d. Meijden, Prinsengracht 350 door Gebr Pelser. K. Jonkhart, da Costakade 209 " gaf zich op. W en H Bijl, Jac. v. Lennepkade 159 door F. W. Aarsen en F. Dukker G. P. Berkenhamer, El. Wolffstraat 8 gaf zich op. F. BruynesteSn Kraaipanstraat 28 door J. Bruynesteijn en ondert.

Ajax - Blauw-Wit, welke wedstrijd zou wordeu gespeeld is

uitgesteld. e ' Bedankt als lid J. v. Zweden. Gerehabiliteerd Th. Smit.

Persdiploma's Men wordt verzocht deze ten spoedigste voor

Heeren verslaggevers aan te vragen, opdat niet alle aanvragen

even voor den eersten comp. wedstrijd zullen inkomen

Reymer Claeszenstr. 2, j. j. GROOTMEYFR,

telefoon Zuid 5005. secretaris.

Amsterdamsche Kantoor Voetbal Bond.

Dispensatiebewijzen zijn bij mij te verkrijgen a 2 ets per stuk ; men wordt verzocht bij de aanvrage het bedrag in postzegels m te sluiten. ore

■Bij royementen worden H.H. Secretarissen verzocht vooral de contnbutieschuld, van de voor royement voorgedragen personen op te geven.

Nogmaals wordt herinnerd, dat de ledenlijsten (met vermelding voor Zaterdagmiddag- of Zondagmorgen-competitie) vóór 15 September worden ingewacht op het secretariaat.

Ook zij, die voor scheidsrechter A.K.V.B. voor seizoen 19201921 willen fungeeren, worden verzocht zulks mij spoedie te melden. . ö

Geroyeerd door V.V.G.A.: J. Derr, Koninginneweg 59; J. Beuse, Lauriegracht 93; W. P. Taats, Rustenburgerstr. 243 1 e Jan v. d. Heydenstr. 100 belét. A. VAN DER GRAGT

p/a. Vermeer. secretar. comp.leider. '

Nijmeegsche Voetbalbond.

Adreslijst h.h. secretarissen: Quick W. v. d. Heuvel, Athlonestraat 30.

N.E.C. H. Verheijen, Smidstraat 18.

Quick-vet. C. Schöttelndreier, Burgh. v. d. Berghstraat 120 O.B.I.0 D. G. Scherps, Bagijnenstraat 16. Trappers J. Heskes, 3e Walstraat 33. Z.H.C. W. A. van Lent, Willemsweg 120

Achilles H. van Attikum, Groesbeek A 88.' P.H. F. Pelser, Hanekampscheweg 22.

Celria F. H. Hendriks, Oude Nonnendaalscheweg 48.

Ontwikkeling P. H. Peiger, v. Nispenstraat 86. Zwart Wit D. Tomas, Oude Nonnendaalscheweg 311. S.D.Oj G. Wigman, Priemshaat 23.

Adreslijst h.h. scheidsrechters: W. v. d. Heuvel, Athlonestraat 30. L. Broekman, Evertsenstraat 6. A. van Beek, Spoorbrugstraat 8 a. J. van Hensbergen, Bronsgeeststraat 12. H. van Hensbergen, idem. K. Rengelink, Graafsche dwarsstraat 61. G. Berlage, St. Annastraat 139.

F. Pelser, Hazekampscheweg 22.

J. C. Hertenberg, Hatertscheweg 230. M. van Helvoirt, Vondelstraat 73.P. F. de Haan, Lange Nieuwstraat 5.

Adreslijst h.h. consuls: Quiekvelden: F. Pelser, Hazekampscheweg 22. N.E.C.- en O.B.I.O.D.-veld: L. Broekman, Evertsenstraat 5. Indeeling competitie seizoen 1920—21:

lste klas. Quick 4, Quick-vet., N.E.C. 3, O.B.I.O.D. 2. Trap ■ pers 1, Z.H.C. 1, P.H. 1, Gelria 1, Achilles. 1.

2e klas. Quick 5, N.E.C. 4, O.B.I O.D. 3, Trappers 2, Z.H.C. 2, P.H. 2 en Ontwikkeling. *

S DOklaS' ^U'Ck 6' ^UiCk ?' Trappers 3' Z-H-C- 3> Zwarl Wit,

Hoogere elftalopgave voor September:

Trappers 1. A. Vennema, H. Staffleur, C. Schuurkamp, A. Chnst, M. Scheepers, G. Hakstege. Th. Arends, W. Benders, J. Quadvheg, J, Arnolds en B. Vergunst.

Trappers 2. M. Daniels, P. Wouters, J. Diebeis, J. Sunne, JBurghoudts, J. Verburgt, N. Quadvlieg, B. Albers, P. Reinen, W. van Haaren en L. Glaser.

Z.H.C. 1. D. A. Janssen, C. Bosch, W. Bachaus, M. Hocse, H Hoose, P. Bakhaus, H. Prudon, A. Janssen. H. Lintz. W. Hoose, Th. Neijenhof.

Z.H.C. 2. C. Sengers, H. Schuitema, A. Vink, H. Loeffen, H. Evers, J. Arntz, G van Groningen, F. Konings, G. Theloenen, JPeters en J. Schierboom.

Programma voor 19 September. Quick 5 Ontwikkeling Quick-veld lOJ-j uur J. v. Hensbergen Quick-vet.-O.B.I.O.D. 2 „ 10}^ uur K. Rengelink

N.E.C. 3—Trappers 1 N.E.C.-veld 10^ uur L. Broekman Zwart Wit-Quick 6 O.B.I.O.D.-veld 10^ uur A. van Beek Trappers 2—Z.H.C. 2 „ 12 uur G. Berlage

Achilles 1—Gelria 1 Groesbeek 2 uur J. C. Hertenberg'

Dispensatie om te spelen voor Z.H.C: H.- Prudon, J Arntz en

G. Thelvesen van O.B.I.O.D. en N. Ham, H. Schuitema, T. de Vries en J. H. Hofstee van Harten-Aas.

Spoorbrugstraat 8 a. A. VAN BEEK, secret.