bijlagen.

Bijlage N der begrooting.

Werkzaamheden en leveringen, welke aan particulieren worden opgedragen en waarvoor onder meer contracten worden gesloten, over het tijdvak van 1 Juli 1911-1 Juli 1912.

Met betrekking tot de werkzaamheden en leveringen, welke aan particulieren werden opgedragen, zij vermeld dat onder meer gecontracteerd werd met:

de Koninklijke Maatschappij „de Schelde" te Vlissingen, voor hét uitvoeren van herstellingen aan de werktuigen van Hr. Ms. pantserschip „Koningin Regentes";

de firma Whitehead & Co. te Fiume voor de levering deitorpedo's voor Hr. Ms. torpedobootjagers „Bulhond" en „Jakhals en de onderzeeboot „III";

de Arnhemsche Stoomsleephelling Maatschappij te Arnhem, voor den bouw van een motorgastransportvaartuig;

de Koninklijke Maatschappij „de Schelde" te Vlissingen voor den bouw van twee torpedobootjagers type „Wolf" en „Fret ; .

de Maatschappij voor Scheeps- en Werktuigbouw „Fijenoord" te Rotterdam, voor den bouw van twee torpedobootjagers type „Wolf" en „Fret".

de firma Fe. Keupp A. G. te Essen, voor de levering van artillerie-materieel;

de firma Meeeem & la Porïe te Amsterdam, voor de levering van de pantserplaten en de munitiehijschinrichtingen voor de in aanbouw zijnde .pantserbooten ;

de Nederlandsche fabriek van Werktuigen en Spoorwegmaterieel te Amsterdam, voor de levering van twee Dieselmotoren voor Hr. Ms. depotschip voor onderzeebooten „Valk ;

de firma Munssen & Co. te Amsterdam, voor de levering der stations voor draadlooze telegraphie ten behoeve van Hr. Ms. torpedobootjagers „Bulhond" en „Jakhals";

de Nederlandsche fabriek van Werktuigen en Spoorwegmaterieel te Amsterdam, voor de vervaardiging en opstelling der hoofd- en hulpwerktuigen voor eene pantserboot;

de Koninklijke Maatschappij „de Schelde" te Vlissingen voor de vervaardiging en levering der onderzeebooten (n°. 4 en 5);

de Koninklijke Maatschappij „de Schelde" te Vlissingen, voor de levering en opstelling der hoofd en hulpwerktuigen (motoren) voor eene pantserboot;

de Gezamenlijke Buskruitmakers van Noord-Holland, Utrecht en Zeeland, voor omwerking van buskruit;