BOEKAANKONDIGING.

van het zakboek verschaft alle gegevens over de luchtvlootstrijdkrachten der verschillende mogendheden.

Van Duitschland en Oostenrijk zijn echter op wensch der militaire overheden verschillende opgaven niet vermeld.

Het handboek geeft bijna van alle voorkomende luchtschepen en vliegtuigen ter wereld eene afbeelding en de gebruiker kan met deze voorlichting hunne nationialiteit en soort vaststellen. Ook de nieuwste motoren zijn in duidelijke afbeeldingen opgenomen. De uitgever is J. F. LEHMANN te München; de prijs 4 Mark.

Taschenbuch der Kriegsftotten icji^jipij. Kriegs-

ausgabe.

Van het in onze vorige aflevering vermelde handboek verscheen een aanvulling, die tot eind November 1914 bijgewerkt is.

Pages d'histoire — I9I4-

Le Guet-Apens, 23—24—25 Juillet. En mobilisation ier, 2e et 3e jours. La Journée du 4 Aoüt. En guerre. Du 5 ou 7 Aoüt.

4e, 5e et 6e jours de la mobilisation. Trois mois de guerre Aoüt—Octobre 1914 Les Communiqués Officiels.

Suite chronologiques des dépêches du gouvernement Frangais I, II, III et IV. Extraits du Bulletin des Armées de la République I et II. A 1'ordre du jour I, II et III Citations, Promotions, Légion d'honneur, médaille militaire.

Les pourparlers diplomatiques I. Le livre bleu anglais.

Alle deze uitgaven der Librairie Militaire, BERGERLEVRAULT, Paris, prijs 60 centimes, hebben ten doel in handig formaat, de herinnering aan de elkaar snel opvolgende, zoo hoogst gewichtige gebeurtenissen, vast te leggen. Ze bevatten de officieele documenten en de voornaamste persartikelen, onder den algemeenen titel ,,Pages d'histoire 1914".