SPORT IN BEELD.

Op bovenstaande combinatie brengen wij nog eenige snapshots van de R.A.I.-show. In de eerste plaats ziet men boven links den keurigen stand van de American Petroleum Company te 's-Gravenhage, waar benzine- en smeer-materiaal is ondergebracht, verder de bekende pompen en wagentjes, die al uit de verte aankondigen, dat men met de A.P.C. te doen heeft. Een expositie, sober van uitvoering, gedistingeerd, en toch opvallend! Daarnaast staat de heer Saarloos, de directeur van de N.V. Saarloos' Handel Maatschappij, Rotterdam, Den Haag, Amsterdam, die verschillende accessoires exposeert, te veel om op te noemen, een pracht-collectie. In de tweede rij aanschouwt de lezer links den stand van de Fa. G. van Dijk & Co. te Rotterdam, met de beide directeuren op den voorgrond. Men krijgt hier een volledig overzicht van hetgeen dit huis voert. Daarnaast: de leeuw van de Shell, een al zeer origineele reclame van de Bataafsche Import Maatschappij te 's-Gravenhage. Men vindt hier Shell benzine, motor-olie, een benzine-tankwagen enz. Links beneden de H.H. Mahlmeijer en Van Rongen van de Fa. H. C. L. Siebcrg te Amsterdam, met de geharnaste figuur, thans in levende lijve, uit het handelsmerk van de Willys-Knight. Wij kiekten het drietal op den uitgebreiden stand van de Willys en Overland-wagens. Tot slot: ja, Benoist zelf was er wel niet, maar zijn race-wagen staat toch als een sportief monument op den stand van de N.V. Gebr. Nefkens' Auto Maatschappij te Utrecht, welke firma, zooals men weet, hier te lande het Delage-agentuur in handen heeft.

Interessant is deze inzending, en sportief in de hoogste mate. Niemand verzuime, haar te gaan zien! - -, •-