SPORT IN BEELD.

De voetbalwedstrijden! In de eerste plaats een snapshot van den belangrijken kamp, die in de Spaarne-stad [plaats! greep, dien tusschen H.F.C. en H.V.V. De „Leeuw van Wassenaar" fbeet in het zand. De „good old" triumfeerde. O, degradatie-spook! Met 2—1 zegevierde H.F.C.

De tweede illustratie is eveneens in de Spaarne-stadFgencmcn, waarjjhet, eens zoo glorieuse Haarlem, thans den strijd aanbond met Bloemendaal. Dat de rood-broeken er inmiddels nog imogen5[zijn,j bewezen [zij nogmaals dezen Zondagjdoor de tegenstanders met 4— huis-toe te sturen.

In het vorstelijk 's-Gravenhage werd een, althans voor de Dortenaren zeer belangrijke, match Een andere wedstrijd in de Hof-stad was die

gespeeld tegen de mannen van Denis. D.F.C., dat geheel het seizoen al [kampioensaspiraties had, tusschen V.U.C. en R.C.H. Laatstgenoemde

liet zich door H.B.S. niet kisten, en met 3—2 wonnen de gastheeren. Lebret bracht tenslotte de vereeniging had blijkbaar haar dag°niet, en

vreugde in het Dordsche kamp. De D.F.C-voorhoede had blijkbaar nog al last met de Haagsche kreeg een zeer zware nederlaag te boeken,

verdediging, die meermalen de storm-loopen door een buitenspel-zetten wist te doen eindigen. n.1. 1—6. Voor V.U.C. een buitenkansje !

In Amsterdam de groote strijd in het Stadion tusschen Blauw-Wit en de leiders De andere hoofdstedelijke club, n.1. Ajax, was in 't Gooi; te gast, waar Hil-

uit Rotterdam, n.1. Feijenoord! Deze laatsten toonden in de hoofdstad hun versum recipieerde. Deze vereeniging deed zulks zeer hoffelijk, want het

voetbal-capaciteiten, en wisten met 3—1 de meerderen te blijven. Feijen- liet de zege (2—0) aan Ajax. Dat nu weer vaster op de eerste plaats

oord staat zeer sterk voor het kampioenschap. (Foto Polygoon — Haarlem). staat in afdeeling I, en stevig op het kampioenschap gaat afstevenen.