SPORT IN BEELD.

juist! Dc loutering zal komen, moet komen, en zulks alleen door. . . . den strijd.

Vandaar ons opschrift boven dit artikel! En vandaar ook, dat wij, althans naar onze

bescheiden mecning, niet alleen een tijd van hard werken tegemoet gaan, maar ook een periode van worstelen, waarbij slechts voor de uitverkorenen de leuze „luctor et emergo"

in dc toekomst gewis een feit zal worden.

Dan tenslotte het licht.. .. ten koste van de slachtoffers !

Maar in elk geval het licht!

De afdeeling der accessoires op dc R.A.I. was eveneens sterk vertegenwoordigd. Vandaar, dat wij alles niet in één nummer konden behandelen en hierboven het tweede gedeelte bre, gen. Dc lezer ziet dan vooreerst boven links den grooten stand van de Handel-Mij. R S Stokvis & Zonen te Rotterdam. Daarnaast is een hoekje afgebeeld van den zeer luxueusen stand van de Fa. Verwcegen & Kok te Amsterdam In de tweede rij (links) komt de imponecrende etalage van het „Holland Department" van de Fa. Herbert Terry & Sons voor. Schier alles wat de beroemde Engelsche fabrikanten van veeren maken, is hier als voorbeeld voorradig, terwijl op den voorgrond van den stand de Hollandsche directeur, de heer Bronkhorst staat. Daarnaast een, eveneens belangwekkende, etalage van de N.V. Technisch Bureau Bijleveld te Amsterdam, waar de automobilist alles' wat zijn hart begeert, kan verkrijgen. In de onderste rij vooreerst links het geestig hoekje van de Fa. Mertens & Straet, die daar speciaal en zulks op ongmeele wijze, haar Snubbers schokbrekers etaleerde. In het midden de stand van den heer J. C. Schulmayer te Haarlem, die daar weereen anderen schokbreker, den Lincoln, pousseerde. Tenslotte een andere bekende van onze lezers, de stand van de Haagsche Tulsa Oliefabrieken'

Nogmaals het beleefd, doch dringend verzoek alles, voor de Administratie en Redactie van

te adresseeren : Postbus 44, Haarlem !

,Sport in Beeld" bestemd,