M 44.

Gemeentewerken. Amsterdam, 23 Oct. Leveren en stellen van de geleidingen, lampen, meettoestellen enz., benoodigd voor de electrische verlichting van het Gem. Handels-Entrepot. Naaml. venn. Accumulatorenfabriek te Maarssen, f 8900.

Id. Id. Leveren en stellen van de geleidingen, lampen, meettoestellen enz, benoodigd voor de electrische verlichting der Ertskade. Dezelfde, f 6000.

Id. Id. Leveren van socketbuizen, hulpstukken, afsluiters, faecaliënbakken enz, ten dienste van de pneumatische rioleering volgens het Liernur-stelsel. v. d. Berg & Co, f 8.67, f 17.05 en f 1309.

Dordrecht, 21 Oct. Bouwen van eene openbare school voor lager onderwijs met gymnastieklokaal en onderwijzerswoning aan den Singel ald. (Herbest.) In massa gegund aan H. P. Slegt ald, f 54,590.

Polderwerken. Tuil, 26 Oct. Dijkst. v. h. polderdistr. Tielerwaard. Met bazalt bezetten van het pakwerk langs den teen des dijks onder Varik en repareeren der pakwerken onder Haaften, Hellouw, Herwijnen en Vuren. Perc. 1. L. Pannekoek te Herwijnen, f 4148; perc. 2. P. Sterk te Heukelum, f 2020.

Spoorwegen. Amsterdam, 23 Oct. Holl. Uz. Spoorwegmij. Inrichten van het stovenlokaal tot ketelhuis van het centraalstation ald. A. Graaff ald, f 7200.

Utrecht, 24 Oct. Maatsch. tot Expl. v. S.S. Maken van een loods voor zuivelproducten met bijbeh. werken op het station Maastricht. J. H. Meijers te Maastricht, f 18,374.

Particuliere werken. Heerenveen, 20 Oct. Burgert. Armbest. in Schoterland. Bouwen van een dokterswoning te Nieuwehorne. S. A. Scheper te Bovenknijpe, f 4483.

Winschoten, 21 Oct. Best. der Ver. tot verheffing van het ani' bachtsonderwijs. Bouwen eener ambachtsschool, op een vrij terrein aan de Lietkensstraat ald. J. IJzer te Winschoten, f 11,592.

Haarlem, 21 Oct. Archt. J. Wolbers. Bouwen van een villa op een terrein onder de gem. Heemstede. H. v. Es ald, f 22,987.

Idem, 21 Oct. Bouwk. Ing. J. A. G. v. d. Steur. Bouwen van koetshuizen met bovenwoningen aan het Heerenhek ald. D. H. v. Leeuwen ald, f 12,600.

Franeker, 21 Oct. Bouwen van een burgerhuizinge. Gegund aan J. P. Vonk te Welsrijp, f 3170.

Vlissingen, 24 Oct. Reg. v. h. Burgerweeshuis. Bouwen van een nieuw weeshuis voor 40 a 50 weezen aan de Badhuisstraat. P. L. v. Miert te Middelburg, f 51,700.

Hengelo (O.), 24 Oct. J. M. Marlens te Delden. Bouwen van een heerenhuis aan de Marktstraat. G. J. Beltman ald, f 6745.

Enschede, 24 Oct. R. J. v. Zuijden. Bouwen van een woon- en winkelhuis en bakkerij aan de Lipperkerkstraat. Gegund aan T. Boersma

ald, f 3446.

Amsterdam, 26 Oct. Kerkbest. der Ned. Isr. Hoofdsynagoge. Verbouwen van de perceelen Nieuwe Kerkstraat 102-104 tot vleeschhal. W. de Leon te Sloten, f 14,400.

AANKONDIGING VAN AANBESTEDINGEN. Maandag 6 November.

's-Hertogenbosch. Archt. F. J. H. Pastoor, te 11 ure : Sloopen, weder opbouwen en in te richten tot beneden- en bovenwoningen, de perceelen C 333, gelegen aan de Korte Tolbrugstraat, en C 340, geleden aan de Suikerstraat ald. Best. en teek. verkrijgb. bij den archt, Snellestraat, bij wien tevens inl. zijn te bekomen.

Schiebroek (Z.-H.). Burg. en Weths., te 11 ure: Bouwen van een schoolgebouw ald. Inl. en best. bij den archt. J. H. de Roos te Rotterdam.

Dinsdag 7 November.

Nijmegen. Burg. en Weths., te 2 ure: Leggen van een riool, voornamelijk door de van Diemerbroeckstraat ald. met bijk. werken. Best. ter gem.-secretarie. (Herbest. wegens wijziging.)

Utrecht. Maatsch. tot Expl. v. S.S., te 2 ure: (Best. n°. 785) Maken van grondwerken, opbreken en leggen van sporen en wissels en eenige diverse werken op de stopplaats Haarle, van den spoorweg Zwolle—Almelo. Begr. f 3560. (Zie Adv. in n°. 42.)

Woensdag 8 November.

's-Gravenhage. Min. v. Wat., H. en TV, te 11 ure: Aanbrengen van een voorziening aan het onderzeesch beloop vóór en langs het zeeëind van het Noorderhoofd van den Rotterdamschen Waterweg aan den Hoek van Holland. Raming f 64,000. (Zie Adv. in n°. 41.)

Id. Id. Onderhouden der rivier- en bestortingswerken bij den onderbouw der overbrugging van het Hollandsch Diep, van 1 Jan. tot en met 31 Dec. 1900, met het aanbrengen van de noodige voorzieningen. Raming f 4200. (Zie Adv. in n°. 42.)

Id. Id. Bouwen van drie schotbalkloodsen aan het Zuider afwateringskanaal onder de gemeenten Vrijhoeven-Capelle, Waspik en Raamsdonk, beh. tot de verlegging van den Maasmond. Raming f 3140. (Zie Adv. in n°. 42.)

Rotterdam. H.H. Hudig en 1'ieters: Maken van een huis met bovenwoning, een enkel huis met kapverdieping, een dubbel woonhuis met zolderverdieping en twee en twintig arbeiderswoningen, op een perceel grond aan den Hoek van Holland. Bestek en teek. zijn te verkrijgen ten kantore van den archt. R. A. v. d. Linden, Hartmansstraat, te Rotterdam.

IImuiden. Firma A. de Lange & Zn. te Westzaan: Graven der

fundeeringssleuven en leveren en inheien van 466 dennen heipalen, ongeveer 7 M. lang, zwaar aan den kop 12 en 20 cM. voor een stoomhoutzagerij op een terrein genaamd «de Huismusch». Inl. in de keet op het werk verkrijgb, alwaar het bestek ter inzage ligt.

Zaandam. Firma J. Dekker Jz., te 7 ure: Graven van een balkenhaven op het terrein van de Nieuwe Jager. Inl. bij den opz. van den polder «Westzaan» B. J. v. d. Klippe, Westzijde G 167a ald.

Donderdag 9 November.

Enschede. G. J. M. Klokgieters, te 12 ure: Afbreken van drie woningen en daar ter plaatse bouwen van twee woonhuizen met één winkelhuis op een terrein gelegen aan de Lipperkerkstraat ald. Best. en teek. verkrijgb. ten kantore van den archt. A. L. Clemens Azn. Aanw. 8 Nov. te 10 ure. Inl. bij den archt.

Schoondijke (Zeel.). Burg. en Weths., te 2 ure : Afbreken van een woonhuis op de Markt ald. en bouwen van een gemeentehuis. Inl. bij den bouwk. A. v. Male ald. Aanw. 6 Nov. te 2 ure.

Vrijdag 10 November.

Arnhem. Vanwege het Min. v. Binnenl. Zaken, te 12 ure: Bouwen van een Rijkslandbouwproefstation en een station voor de zaadcontrole op een terrein aan de Binnenhaven nabij de Lawicksche Laan te Wageningen. Begr. f 51,400. Bestek ter lezing aan het gebouw van gen. Min, aan dat van het prov. bestuur van Gelderland ald. en is te bekomen bij den boekh. M. Nijhoff te 's-Gravenhage. Inl. bij den Rijkshonwk. voor de onderwiisceb. enz.

Id. Id. Maken van een bijgebouw voor de afd. landbouwkunde op het terrein genaamd Duivendaal, ten beh. van de Rijkslandbouwschool te Wageningen. Begr. f 39,200. Bestek ter lezing aan het gebouw van gen. Min., aan dat van het prov. best. en is verkrijgb. bij den boekh. M. Nijhoff te 's-Gravenhage. Inl. bij den Rijksbouwm.

Geertruidenbërg. Genie, te H1/2 ure: Doen van voorzieningen aan het gebouw in de Koestraat ald. Begr. f 1950. Best. verkrijgb. bij de genie en bij den opz. van fortif. ald. Inl. bij gen. opz. Bilj. inz. uiterl. 9 Nov. vóór 3 ure op het bureel der genie ald. Aanw. 6 Nov te 10 ure, in het gebouw in de Koestraat ald.

Zaterdag 11 November.

Arnhem. Best. der woningver. «Openb. Belang», te 11 ure : No. 1. Bouwen van een bewaarschool aan de Nassaustraat; No. 2Bouwen van 11 woningen en een naaischool beide op het terrein gelegen aan de Alexanderstraat, Mauritsstraat en Zwarte Weg. Best. en teek. ten kantore van bovengen. Vereen. (Hovenierstraat n°. 36). Aanw. op het terrein 7 Nov. te 11 ure. Inl. ten kantore van bovengen, ver. van 12 tot 2 ure.

Maandag 13 November.

Amsterdam. Burg. en Weths., te 12 ure: Leveren van grèskeien. (Zie Adv. in n°. 43.)

Dinsdag 14 November.

Utrecht. Maatsch. tot Expl. v. S.S., te 2 ure: (Best. n°. 784) Maken van twee wachterswoningen en verrichten van bijk. werken ten beh. van den spoorweg Rotterdam—Breda. Begr. f 9750. (Zie Adv. in n°. 42.)

Id. Id. Wijzigen van het hoofdgebouw, verplaatsen en wijzigen van de goederenloods en uitvoeren van eenige diverse werken op het station Heerenveen. Begr. f 9300. (Zie Adv. in n°. 43.)

Woensdag 15 November.

's-Gravenhage. Min. v. Wat., H. en N., te 11 ure: Bouwen van duikers en tot bouwterrein geschikt maken van een perceel grond nabij de Willemsbrug aan den Rijksweg van Oosterhout naar Geertruidenberg, ten beh. van het te stichten centraal-station voor de bemaling van de Dongepolders, onder de gemeenten Raamsdonk en Oosterhout, prov. Noordbrabant, beh. tot de werken voor de verlegging van den Maasmond. Raming f 23,500. (Zie Adv. in n°. 42.)

Donderdag 16 November.

's-Gravenhage. Burg. en Weths., te 2 ure: Maken van moerriolen in de Laan v. Meerdervoort tusschen de afzanderijvaart en de Anna Paulownastraat en in de Waldeck-Pyrmontkade tusschen de Elandstraat en de Laan v. Meerdervoort, benevens aanleg en bestraten van het gedeelte Waldeck-Pyrmontkade tusschen v. Speijkstraat en Laan v. Meerdervoort, in 2 perc. Aanw. 6 Nov. te 11 ure.

Haarlem. Vanwege het Min. v. Wat., H. en N., te 11 ure: Leveren van petroleum en verdere benoodigdheden voor de verlichting der werken van het Merwedekanaal, van het Noordzeekanal tot de grens der provinciën Noordholland en Utrecht en van den zijtak van dat kanaal tot in de Oude Vecht te Nigtevecht, ged. het jaar 1900. Raming f 2000. (Zie Adv. in n°. 41.)

Vrijdag 17 November.

Arnhem. Vanwege het Min. v. WaU H. en N., te 12 ure: Vierjarig onderhoud der werken beb. tot de Rijksveren over de Lek te Kuilenburg en over de Waal te Zalt-Bommel, prov. Gelderland. Raming f 1100 per jaar. (Zie Adv. in n°. 41.)

Utrecht. Vanwege het Mm. v. Wat., H. en N., te 2 ure: Leveren van petroleum"en verdere benoodigdheden voor de verlichtingder werken van het Merwedekanaal in de prov. Utrecht, van benoorden Nigtevecht tot de rivier de Lek te Vreeswijk, ged. het jaar 1900. Raming f 3730. (Zie Adv in n°. 42.)

Zwolle. Vanwege het Mm. v. Wat., H. en N., te 12 ure: