Uit de Diepte. Gedenkschriften eener Gevallene. Met eene uitvoerige inleidingvan üs.M. Cohen Stuart. (Onuitgegeven.) C. v. d. Post, Jr.

Varese. ïolchetto Malespina, of het heleg van Tortona. Historische roman uit de twaalfde Eeuw. Naar het Italiaansch door M arcellus.

G. Th. Bom.

Varenne, (Charleade la) De pijnbank op Sicilië. Uit het Fransch.

Gebr. Koster.

Vrolik, (W.) Het leven en het maaksel der Dieren. O v. d. Post, Jr. Wat heeft Europa en Nederland van den oorlog in Italië te duchten.

Gebr. Koster.

Witkamp, (P. H.) De Vaderlandsche Geschiedenis aanschouwelijk voorgesteld ten dienste der Jeugd. Beelden en Groepen om uit te knippen. I. De Graven van Holland en Zeeland.

Wed. J. O v. Kesteren & Zn. Lithographien.

Judels, in het karakter van den Schoolmeester. . G. Th. Bom.

Jules Gaudemar, in: «Sij'étais Roi.« Denzelfden.

Tusschen de Schermen Denzelfden.

Madame Verdini, in «Charles VI.» Denzelfden.

Koobol, in: «Nacht en Morgen.» Denzelfden.

Kapper, in: «Gedenkschriften van Robin. < .... Denzelfden.

Moederzegen , Denzelfden.

Ines, of de Gekroonde na den Dood Denzelfden.

Romeo en Julia Denzelfden.

Slavenmarkt uit: « de Hut van Oom Tom. ■>.... Denzelfden.

Slottooneel Ballet Inez : . Denzelfden.

Gardoni Denzelfden.

Leopold Günther. ...:.., Denzelfden.

Signora Fanny Tacchinardi-Persiani. » Denzelfden.

Opgave der Verkooping van Fondsartikelen, verkocht te Amsterdam den 12den September 1861, door de Wed. J. C. van Kesteren & Zoon, H. J. van Kesteren en J. W. Schleijer.

Accum, (F.) Chemische proeven en waarnemingen, getrokken uit proefondervindelijke natuur- cn scheikunde . . Gebr. Koster. Anslijn, Nz., (N.) Afbeeldingen van Nederlandsche dieren.

Wed. J. O v. Kesteren & Zn. Antoine, (A.) De beroemde dieren. Historische anekdoten, bevattende onderscheidene trekken van verstand, list, moed, enz., onder allerhande diersoorten, van den leeuw tot het gekorvene.

J. H. v. d. Beek.

Beeldengalerij voor christelijke vrouwen . A. E. O v. Someren.

Blanchard, (P.) De schatkamer voor kinderen. J. H. v. d. Beek.

Bloemtuiltje voor de jeugd, met piano-begeleiding. Woorden van J. A. de Hoog, muziek van J. E. Schmitz; zijnde de muziek vervaardigd op eenige der kindergedichtjes van H. van Alphen.

Denzelfden.

Bode, Beschouwing van het heelal Gebr. Koster.

Bosveld, (P.) Zestal leerredenen Dezelfden.

Tijdmeter, of beknopte tijdlijst der gewijde geschiedenis J. H. v. d. Beek.

De waarheid der opstanding van onzen Heere Jezus

Christus G. D. Bom.

Proeve eener eenvoudige en duidelijke verklaring der

voornaamste waarheden van den christel. godsdienst. Gebr. Koster.

Bruining, (G.) Herinneringen met betrekking tot de omwentelingen in staat en kerk Dezelfden.

Calkoen, (J. F. van Beeck) Wiskundige scheepsbouw en bestuur.

G. D. Bom.

Cartons om uit te knippen. 8 div. soorten. N". 1. Stoomboot. N". 2. Boerderij. N°. 3. Heerenhuizing met omliggend weiland. N°. 4. Arbeiderswoning, ronde hut, enz. N°. 5. Dorpskerk. N". 6. Zeilschip. N". 7. Korenmolen, molenaarskar, enz. N". 8. Watermolen 1). Noothoven v. Goor.

Culloch, Esq., (J. M. Mc.) Over de werkloonen eu den toestand der arbeidende klassen. Vertaald door W. Sloet tot Westerholt.

Gebr. Koster.

Dermont, (I. J.) Openbaar en plegtig verslag van het Nederlandsche bijbelgenootschap J. H. v. d. Beek.

Nieuwe leerredenen Denzelfden.

» i' 2e bundel. . . Denzelfden.

Tiental leerredenen Denzelfden.

Kerkelijke redevoering Denzelfden.

Leerrede ter aanprijzing .... Denzelfden.

Dictionnaire (Nouveau) de poche. FVmcais-Hollandais et Hollandaisï'rancais, par J. B. L. Gérnzet. Nouvelle édition, revue, corrigée et augmentée par G. Heering ..... L. E. Hosch & Zn.

Ehert, (J. J.) Fabelen en vertellingen voor de jeugd. J. H. v. d. Beek.

Egeria. Maandwerk voor jonge lieden uit den beschaafden stand.

Wed. J. C. v. Kesteren & Zn.

Ellis, (William) De opvoeding beschouwd als middel tot wering en vermindering van armoede. Vertaald door J. P. Bredius.

Gebr. Koster.

Euler, (L.) Volledige inleiding tot de algebra . . . . Dezelfden. Feddersen, (J. F.) Leerzame verhalen uit de bijbelsche geschiedenissen, voor kinderen Dezelfden.

Galerij van beroemde kinderen, of voorbeelden voor de jeugd.

J. H. v. d. Beek.

Glatz, (J.) Familie-tafereelen en verhalen voor de jeugd. Denzelfden. Lina's leeshoek, of leerzame leeslesjes voor meisjes van

vijf tot twaalf jaren Denzelfden.

■ ■ en Hiilfman, Verhalen voor kinderen, ter vorming

van hun verstand en hart Denzelfden.

Handleiding tot de kennis van het staatsbestuur in het Koningrijk der Nederlanden Herman Koster.

Hazen, Cz., (J.) Het beloofde geschenk, of belangrijke lessen voor kinderen Denzelfden.

Henke, (H. Ph. O) Uitgezochte bijbelsche verhalen, tot een leesboek voor de jeugd Denzelfden.

Hoeven, (C. Pruys van der) Chrestomathia Hippocratica.

E. J. Brill.

Huil, (W. van den) Handleiding tot de verbuiging der naamwoorden. Hollandsch en Fransch CL. Brinkman.

Kinderliederen (Tweestemmige) voor scholen en huisgezinnen. Woorden van J. Spaan. Muziek van J. E. Schmitz .... Denzelfden.

Kooten, (G. van) Feestrede, ter viering van zijne 25jarige evangeliebediening in de Hervormde gemeente van Dordrecht. G. D. Bom.

Feestrede ter gedachtenisviering van zijne vijftigjarige evangeliedienst Denzelfden.

Lasonder, (G.) Korte verhandeling der artsenijmengkundige scheikunde Gebr. Koster.

Leesboek; (Het Nederlandse!)) behelzende in het kort voor de jeugd alle de voornaamste merkwaardigheden onzes vaderlands, van deszelfs opkomst af tot heden toe J. H. v. d. Beek.

Liefde, en andere verhalen uit den vreemde. Uitgegeven door Dr. H. R. de Breuk Gebr. Koster.

Los, (H. Wieland) De erfopvolging hij versterf, bewerkt tot een handhoek voor notarissen Dezelfden.

Kantoor-tafel; aanwijzende de zaken tegen welker overtreding bepaalde boeten of straffen zijn bepaald. Ingerigt naar de wet op het notarisambt Dezelfden.

Beredeneerd zegeltarief. .... Dezelfden.

Lossius, (K. F.) Tafereelen uit het dagelijksche leven, henevens eenige spreekwoorden, als tooneelstukjes voor de jeugd bewerkt.

J. de Haan.

Lotsij, (Mr. J. S.) De Warande van Tilburg verdedigd. Eene bijdrage tot het jagtregt. Pleitrede met bijlagen. J. W. v. Leeuwen.

Mirecourt, (Eugène de) Napoleon III . . J. H. v. d. Beek.

Ockerse, Wed. Kleyn, (Vrouwe A.) Mengelingen in proza en poëzy Wed. J. C. v. Kesteren & Zn.

Overduin, (Joh.) Theoretische verklaringen der voorkomende bereidingen in dc pharmacopaea Belgica Gebr. Koster.

■ Scematische en atomistische verklaring der onderscheidene tlieoriën van de bereidingen uit de Nederlandsche apotheek Dezelfden.

Prins, (Isaüc) Leerredenen over de hooge waarde des bijbels.

G. D. Bom.

Reber, (A.) De kunst van het vergulden bij het inbinden van hoeken , enz Denzelfden.

Roy, (J. J. le) Twee verhandelingen over den waren aard van het onderwijs des bijbels Gebr. Koster.

De oorspronkelijke inrigting, het diep bederf en

de hervorming der Christenkerk Dezelfden.

Een woord voor onzen tijd .... Dezelfden.

■ De mensch beschouwd in zijnen aanleg als een

denkend, zedelijk en daarbij gevoelig wezen .... Dezelfden.

—■ Bescheidene bedenkingen, briefswijze voorgedragen

aan den hoogleeraar Mr. J. Kinker Dezelfden.

Saksen Weimar-Eisenach, (Hertog Bernhard van) Reize naar en door Noord-Amerika J. H. v. d. Beek.

Snell, (Ij. J.) Onderhoudende en leerrijke geschiedenissen voor de jeugd Herm. Koster.

Spieker, (C. W.) Vertellingen en tafereelen uit het huisselijke leven. Voor de beschaafde jeugd J. H. v. d. Beek.

—■ ■ Verhalen uit de geschiedenis, voor de beschaafde

jeugd Denzelfden.

Avondvertellingen voor de jeugd . Denzelfden.

Sophia Overveld, of het huishoudelijk meisje.

Eene leerzame familie-geschiedenis Denzelfden.

Sprookjes en vertellingen voor de lieve kleinen. Het Hoogduitsch van Bechstein vrij gevolgd Gebr. Koster.

Stronck, (C. W.) De geschiedenis van Jezus. Naar de vier evangeliën G. D. Bom.

Veltman, (J. G.) Leerrede over de verbindtenis aan God.

Gebr. Koster.

Vogelsang, (A.) Bedenkingen op de door den Graaf van Rechteren gegeven beschouwingen, enz Dezelfden.

Eerlijkheid, het heil van Nederland . Dezelfden.

Vollbeding, (J. C.) Ariston, of schildering van menschelijke grootheid van geest en goedheid van hart ... ,1. H. v. d. Beek.

Wceda, (P.) Geschiedenis van de ontdekkingen der Nederlanders in Azië, Africa, America en Australië. Van het laatst der zestiende eeuw tot op onzen tijd Gebr. Koster.

Geschiedenis van de ontdekking der West-Indische eilanden en het vaste land van America door Columbus. Dezelfden.

Ypeij, (A.) Handboek der materies medica. Verbeterd en met de nieuwste ontdekkingen vermeerderd. — Uitgegeven door H. Bosscha, M. G. Timmers Verhoeven en D. Blankenbijl . . . Dezelfden.

Zutphen, (A. van) Nederl. uitvindingen en ontdekkingen. Dezelfden.

Verkooping van het Fonds van den Heer J. J. van Brederode te Haarlem. — Verkocht als hoven.

Bruinier, (J. B. H.) Gideon. Eene schriftbeschouwing over Richteren VI—IX J. Herfkens, Fz.

Hofdijk, (W. J.) Dichterlijk album. Poëzy van Nederlandsche dichters dezer eeuw. Bijeenverzameld uit het Nationaal Panthéon.

A. M. Slothouwer.

-— Een kunstenaars-idylle . J. W. v. Leeuwen.