ScJwohiieuws,

%orteweg, Aart Johannes, geb. 3 Febr. 1851, hulponderwijzer te Geertruidenberg, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Made, Johannes Lambertus van der, geb. 23 Aug. 1853, hiilponderwijzer te Ginneken, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Kink, (A. E.) vermeld onder III. In de beginselen der wiskunde, in de gymnastiek en in het teekenen.

°uwerkerk, Jakobus Phïlippus van , geb. 9 Jan. 1851, hulponderwijzer te Klundert, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Poidus (C. A.) vermeld onder III. In bet teekenen.

Sitsen, (A. W.) vermeld onder III. In het teekenen en beginselen der wiskunde.

Steijns, (D. B.) vermeld onder III. In de gymnastiek.

tromp, (W. ff.) vermeld onder III. In de gymnastiek.

Pijssen, Franciscus Jozephus Florencius, geb. 17 Maart. 1852, hulponderwijzer te Breda, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Varossieau, Lodeieijk Willem, geb. 9 Julij' 1853, hulponderwijzer te Waalwijk, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

vheijlenjhs, Petrus, geb. 25 Sept. 1852, hulponderwijzer te Huijbergen, had acte als hulponderwijzer. In het teekenen.

Walraven, Willem Hendrik, geb. 29 April 1849, hulponderwijzer te Emmikhoven, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Ancien, (Th. van der) vermeld onder III. In de gymnastiek.

Gelderland.

Gerrit van den, geb. 19 Maart 1853, hulponderwijzer te ElWg, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der wiskunde. ^"sloper, Theunis, geb. 8 Aug. 1850, hulponderwijzer te Zutphen, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal. brandenburg, Boelof, geb. 12 Aug. 1848, hulponderwijzer te Ede, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal. ''esson Johannes Nobertus, geb. 9 Junij 1849, hulponderwijzer te Sijdr. Julij 1873. 29