Schoolnieuws.

1853, te Zntphen, had aete als hulponderwijzeres. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Veen, Geertruida Antoinetta van der, geb. 4 Jan. 1853, te Zetten, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Velde, (H. J. van der) vermeld onder IV. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Verkerk, Cornelia Wilhelmina Sophia, geb, 13 Nov. 1853, te Nijmegen , had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Vliet, Susanna Maria van der, geb. 12 April 1853, te Nijmegen, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Zuidholland.

Boll, Adriana Josina Frederica Margaretha, geb. 7 Junij 1850j buisonderwijzeres te Rotterdam, had acte als huisonderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Bouscholle, Nicotine Henriette Ambrosne, geb. 11 Mei 1853, hulponderwijzeres te 's Hage, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Breda, Anna Henriette van, geb. 22 Sept. 1854, hulponderwijzeres te Gorinchem, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Bruining, Arendina Petronella Johanna, geb. 5 Maart 1853, hulpouderwijzeres te 's Hage, had acte als hulponderwijzeres. In dé beginselen der Engelsche taal.

Caheri, Julia, geb. 6 Febr. 1852, hulponderwijzeres te 's Hage, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Cocq, Elisabeth Bosina Susanna de, geb. 21 Julij 1853, hulponderwijzeres te 'sHage, had acte als hulponderwijzeres. In de handwerken voor meisjes.

Del Baere, Sara, geb. 29 Junij 1851, hulponderwijzeres te Schiedam, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Doorman, Agnieta Marqaretha, geb. 24 Sept. 1852, hulponderwijzeres te 's Hage, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Driel, Johanna Petronella van, geb. 16 Mei 1853, hulponderwijzeres