Schoolnieuws.

Vrendenberg, Christ'me Sophie, geb. 2 Mei 1852, hulponderwijzeres

te Amsterdam, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen

der Fransche taal. Vries, Cornelia Anna de, geb. 11 April 1854, hulponderwijzeres te

Amsterdam, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der

Fransche taal.

Vries , Maria Johanna de, geb 24 Junij 1851, hulponderwijzeres te

Hoogduitsche taal. Wevers, Emma Carolina, geb. 23 Julij 1850, huisonderwijzeres te

Hilversum, had acte als huisonderwijzeres. In de beginselen der

Hoogduitsche taal. Zelm van Eldik, Ida Elisabeth Maria van, geb. 9 Oct. 1854, te

Amsterdam, had acte als huisonderwijzeres. In de handwerken

voor meisjes.

Zeeland.

Braambeek, (A. van) vermeld onder IV. In de handwerken voor m eisjes.

Hessels, Adriana Helena, geb. 13 Febr. 1849, te Uzendijke, had acte als hoofdonderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Hojel, Johanna Cornelia Geertruida, geb. 3 Nov. 1852, te Vlissingen, had acte als huisouderwijzeres. In de beginselen dei' Fransche taal.

Jonk, Geertruida, geb. 12 Febr. 1853, hulponderwijzeres te Middelburg, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen def Fransche taal .

Hoest, (C. E.) vermeld onder IV. In de handwerken voor meisjesTak, Maria Johanna, geb. 14 Mei 1851, te Middelburg, bad acte

als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal en m

de handwerken voor meisjes.

Utrecht.

Asch, Maria Wilhelmina van, geb. 4 Dec. 1853, hulponderwijzeres te Utrecht, bad acte als hulpouderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Balfoort, (J. H.) vermeld onder IV. In de handwerken voor meisje?'