Tekst
Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

HET SPORTBLAD

9

COMPETITIE-STANDEN.

Voetbaluitslagen van 1 Mei 1927

Holland-Belgie 3-2 3e klasse A. Kampioenschap van

Nederland AFDEELING IV.

Heracles-Velocitas 2-1 Promotiecompetitie

AFDEELING I Bredania-VW

Promotie-competitie Pope—WSC

Hortus HRC 1-2 Se klasse A.

AFC 2—Rapiditas 2 3-0 Middelburg-Roosendaal

Wmeer 2-TOG 2 1-0 2e klasse B.

AFDEELING II. Gudok - Tegelen

Promotie-competitie 2e klasse V.

SV -RFC ' 5—2 Rhenania— AAL

Unitas 2 HVV 2 2 2 Promotie-competitie

Hermes 2-HBS 3 5-3 Mevo^Terneuzen^

2e klasse A. AFDEELING V.

Fortuna-SH 5 6 Promotie-competitie

Reserve 2e klasse B. WW HSC

Nept 2 DFC 3 0 0 Leeuwarden 2-Forward

RFC 2 SH 2 3-1 -Ze fc'asse.

AFDEELING III. Be Quick GyAV

Promotie-competitie 2e klasse A.

Rigtersbleek-AGOVV 2-3 Velocitas 2 Appiriged.

2e klasse A. Achillesi 2

Zwolsche Boys-Golto 0-2 N V.B-BEKER.

Promotie-competitie Hengelo-Enschede

Germanicus -Tubanters l-.L Alcides HHC

Wedstrijdprogramma voor 8 Mei 1927

Kampioenschap van 2e klasse A.

Nederland Zw. B—KHC

Aiax- NAC Promotie-competitie

Fiienoord-Heracles Almelo - Tubanters

AFDEELING I. Se klasse A.

Promotie-competitie Borne - Neede

Schoten-Hortus 1 Lochem-Pnemx

BFC-Krmpong „ t-t;Q

Se klasse B. Promotie-competitie

Amstel—Purmersterjn laatst 3A- Twente

Promotie-competitie Wijhe Zutphaiua

Kinheim-EVC Arnhem - WSV

Laren-DSV tt "f1™",*'

Ue klasse C. Heracles 8 Kaalte

Rodi- Halfweg 4e klasse C.

TCA - APGS HNC-Theole 2

Promotie-competitie Reserve le klasse.

Rapiditas 2 AFC 3 , Heracles 2 Tubantia 2

TOG 2-Wmeer 2 AFDEELING IV.

Baarn 2 - Spartaan 3 Promotie-competitie

Reserve Se klasse A Bredania—Longa

SDW 2—Amstel 2 VVV-Bleijerheide

AFDEELING II. s 2e klasse A.

Promotie-competitie Zeelandia - Breda

ASC —ADO Promotie-competitie

2e klasse A. Dongen—Terneuzen

Sh BMT Se klasse B.

Fortuna—CVV Broekhoven—WvB '

2e klasse B. Se klasse C.

Xerxes-Unitas . Baardwijk Berkdijk

Promotiecompetitie RWB Gooodluck

Concordia-VSV Promotie-competitie

RFC— Overmaas Dosk?i^i11Te1^ V

Alphia-UVS AFDEELING V.

DHS - Schiedam Promotie-competitie

Exc 2—HVV 2 Alcides—WW

Unitas 2-Exc. 2 2e klasse B.

VOC 3—Hermes 2 Bato—HSC

ODS 2-laatst res. 2B Achilles 2 BeQuick 2

Reserve Se klasse C Velocitas 2-Hoogezand

Gouda 2—GSV 2 Promotiecompetitie

Wesco 2-Leonidas 2 Voorw.-Drachten

AFDEELING III. laatst 2B Noordster

Promotie-competitie (De Sportkroniek). Hengelo AGOW

Wedstrijdprogramma voor 8 Mei 1927

h I có i—i '< , > £

AFD. I x^ üu8>k5|^. h < t h y o >. ' u <: o q s

Vereenigingen ^ a|Q^rBgi^H>j Ü~2 AJAX B j5_ U(8^23-0 t-;i|3-1,6-0 2-3 4-1 1_ _1 27

BLAUW WIT :>—1 B 2 1 2 :i 2—6 U-B;4—1 1—3 2^1 4—1 |7. 1-4 DFC 1 ~2 5-l| » ^ 6~4 5-0,2-3 4-8 2-7 3-2 17

2 - 0 EXCELSIOR l- -ti0-;!3- 3 l^L :! 2 4 ' 2 ïh? 7~ 2 X~ 2 17 x 'tGOOI 0 4|2^o|6 -2 8.-3 ■ 1-1|2 5 4-2 2-2 4-118

H.V.V. !._..)] 32- 0 4-3 2-5 g) !0_2 2-3 1_6 1-3 10

1-3 R.C.H. 0-3)2 ~ 2,2-3 1-4 3_0 2-lf B l-Ö 1^6 6-0 18

SPARTA .r-1 I- 3 5 t 2 2 5- 8 2-1 0-1 B 0-8 4-117

STORMVOG. 1- 2 2 l|4-4-7- 1 3—0 3--S 1 -1 3 - 2 . 4 I 24 1_1 V,U.C_. 1 - :i 2 :{ H 1 i -3 1 3 7 2 3 1 3—2 1—3i ' 13

AFD. II j 6 | co ü > § > u j 5

3-1 Vereenigingen <j ^ m j; 5; j £|ö |> n ï

4_1 AS.C. B (2-0,1—4,1 3 4-4|l—2|0—1 1—-5 0-.3:2-10 15

E.D.O. 6^ï'Trl^ï^..- 11—13-3 4—.» 5-0 5—1 4-Ü 25

\~\ FEIJENOORD 5^3 ï-ïi'B_igzj 6 ; 2jl—1 ll-T|7-3 2-4 0-2 27

H.B.S. 7^j0-2j0-l| B 5-3 0-0 2-I|3-l 1-15-122

0 - 2 H.F.C. 2-0 2-00-4 2-2 B_ 2-B 1—2[1—1 4-2 1—2 14

3-1 HILVERSUM . 6 ■ 1 1—1;1 — 0 1 - 1 2-3 B 0—2 4—2 2-2 4—0 23 DE SPARTAAN 14-1 8 -4 3-^4|5___2 0-3 Ö-T B >-2 4—3 0-8 17

U.V.V. tj 3 1-13 3 1 3,2—14-ÓÏ-aTB 2-1 1-1 18

V.O.C. Ö-2 1-2 0-6|3- 5 2 -1 1-5 4-10-2 & 3-5 U

Z.F.C 2 <>l i 1 7:! -1 3 2 4 -4 5 ■', 2—24 -1 g| 20

AFD. III £ ffi ffi k 0- 41 h f ' § ü'

Vereenigingen q ZgOW^.r^^a

D.O.T.O. 631 |1—3 1 —12—2,3 0,0—3,4—y — 2|5—1,1—1 il

, ENSCHEDE ' F5 | 2—0 2-6'6-0 3-3 4_ 0,7-1 5-1 4^-1 §7 ENSCH. BOYS 4-113—1 "1" 1-1 6-2 2-0 5-1 |2_l 2-9 3-1 20 GOAHEAD 2-1,2 3 3-0 jj 0-2 2-1 1-1 2-2 3-3 1-1 16 HENGELO L-2 0-8 8-2 6-1 "ff 0-5 U-l Ö—4 4-1 6-4 11 HERACLES 3-01-16-25-13-2 J 1-32-14-15-127 ROB. ET VEL. 2__3 1—7 4-0 0-1 3—^ L-2 4-1 2—1 2__2 13 VITESSE 2-2 3-1 1—3 5-2 5-l_ 3-4 5-2 m_ 4—2 2—2 19

WAGENINGEN U00-5 3-1 3-2 4-2 2^2 5—2|1—1 B 1-4 16 Z.A^C 6—0j0—0 13 " — lB-Ul- 23 2 0- 06—2 fflj '8

AFD .IV <^ g > d ^ g g

Vereenigingen |g g g g g z ^ ^ j BREDANIA fflj 0—0 4-10 1 1-00 _0 0__2 0--0 j^jO^' J_

B.v.v.f u^ M__ Oji0 iz^ Izrl i^A — — h^. I5

EINDHOVEN 3—1 1—1 2~4 izJ^ tzl 5zl5 2z^1 1?

, M y V. 7-1 4=0 2-1 JT L-2 0-0 5__1 4—2 2—1 3-2 26

NAC 4-1 9-0 Ö-0 L-2 _^B_ 2-2 4- 0 5-3 3—0 4—1 29

NO.AD. 2^_0 7 0 1-1 3^0 3-4 "JL2^ iz° ?=1 tzi ^

PS.V. 4—1 L-2 U-]_ 3—1 1—2 3—3 _B_ 1- 1 7-0 3-3 19

ROERMOND 3T0 3—2 l-_0 1—2 0-6 2-3 1—3 _B_ 2^2 3__3 14

WILHELMINA U0 3-1 2—4 4—3 Oj-4 0-4 U-3 3-3 J| 1—8 U

WILLEM II 5-01—4 3-2 3-3 1 5 1-1 0-0 5-3 2 2 B 17

afd. v ] .. i $ ^ 5 ë i o >;|

Vereenigingen ^gggS^S^^^^

ACHILLES B 2 5 4-32-^,4^2-0 5^^0^3,7^^1

BE QUICK 1£1 _B_ i_0 6-2j4--2 4-1 8-0 1—2 2—8jo—2 23

■ FRIESLAND 9-3 4 8 B 2-^i°JZ? ^ i_ 4 ^ lr5l?zd i9

FRISIA (J-Ï3-5 2-1 B a-2 3-3 2 -Tj|l-1 2-7|8^1 14

G.V.V. 0-2^-10-4 6-0^ 1 2 0^1^0-9,4-2 12

G.V,A.V. o-l 1 0 2-5 2—2 5-1 B_^ in1 6zd 2-Zl4 — IöLEEUWARDEN 4-2 0-4; t-2 3 -_8 4-- 2 4-2 B. 2~2 2=é 20

VEENDAM 1-2 2-4 2-2 5-3 3 - 1 5-6 2-0 2-4:6-2 15

VELOCITAS 8 -2 1 -4 5 0 7-0 6 -1 8-0 0—2)8—1 _Bj4-2 32

WW. l=8l2ZïlïZ24-2 1-33-5"0-8l2-ii0-3, fl 8

Sluiten