is toegevoegd aan uw favorieten.

Marineblad jrg 54, 1939 [Bijlage]

Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

Staat der veranderingen, enz.

Luit ter zee 2e kl. H. C. Besangon . . van K XVIII (oudste off.) naar K X (Cdt.),

per 16 Jan. 1939.

Off MSD 2e kl. T. E. R. Ros . . . van K XVIII (Hfd. M.K.) naar K XIII

(Hfd. M.K.), per 9 Jan. 1939.

Luit ter zee 2e kl G H. Donker . . van O.Z.D. naar K X (oudste off.), per

2 Jan. 1939.

2e kl. C. W. T. bn. van

Boetzelaer van K X (oudste off.) naar O.Z.D., per 2 Jan. 1939.

2e kl. J. Bussemaker . . van K XIV (oudste off.) naar rep., per 18 Jan. 1939.

2e kl. P. G. de Back . . van K XV (oudste off.) naar K XIV (oudste off.), per 6 Jan. 1939. 2e kl. K.M.R. . , ,

H. C. J. Coumou van O.Z.D. naar K XV (oudste off.), per 6 Jan. 1939.

Off. M.S.D. 2e kl. N. C. van Bergen

van der Grijp van K XIII (Hfd. M.K.) naar K XIV (Hfd. M.K.), per 9 Jan. 1939. 2e kl T J. Spangenberg . van K XVII (Hfd. M.K.) naar O.Z.D., per 9 Jan. 1939.

Luit. ter zee 2e kl. c F G H. van Straaten van K XVII (oudste off.) naar rep., per 2b Jan. 1939.

2e kl T. Brunsting . . van K XIII (oudste off.) naar K XVII (oudste off.), per 9 Jan. 1939.

2e kl. H. D. B. Beudeker . van O.Z.D. naar K XIII (oudste off.), per 9 Jan. 1939.

Off M.S.D 2e kl. L. Kleiman . . . van K XIV (Hfd. M.K.) naar K XV (Hfd.

M.K.), per 9 Jan. 1939. 2e kl G E. J. Groenendaal van K XV (Hfd. M.K.) naar K XVII (Hfd.

M.K.). per 9 Jan. 1939. Luit ter zee 2e kl. H. L. Nagtglas . . van M.K.O. naar Fis.., per 11 Jan. 1939.

2e kl H Rob van Fis. naar Btr. (rol M.K.O. oudste off.),

per 19 Jan. 1939.

2e kl. J. Focke .... van M.K.O. naar Bkt. (rol M.K.O.), per 14 Jan. 1939.

2e kl. D. J. van , „ _ _

Doorninck J.A.zn. van Bkt. (rol M.K.O.) naar M.K.O., per 14 Jan. 1939.

2e kl. A. H. Deketh . . . van K X (Cdt.) naar O.Z.D., per 16 Jan. 1939.

3e kl. E. W. H.

Nieuwenhuisen van de Rtr. naar Smb., per 16 Jan. 1939. 2e kl A R Kies . . .van Smb. naar Evn. (oudste off.), er 30 Jan. 1939.

le kl F Pinke .... van de Rtr. (le off.) naar M.K.O., per 28 Jan. 1939.

le kl. A. D. A.

Peereboom Voller van O.Z.D. naar Sba. (le off.), per 28 Jan. 1939.

le kl. E. E. B. Lacomblé van Sba. (le off.) naar de Rtr. (le off.),

per 28 Jan. 1939. le kl. O. de Booy . . . van Jva. naar O.Z.D., per 28 Jan. 1939. 2e kl. W. J. Hootsen . . van Evn. (oudste off.) naar M.K.O., per

30 Jan. 1939.

Off v gez le kl. D. C. Canne . . . van M.K.O. (rol) naar rep., per 4 Jan. 1939. Luit ter zee le kl. P. Wentholt . . . van Btr. (rol M.K.O.) naar rep., per 4 Jan.

1939

1 1