is toegevoegd aan uw favorieten.

Marineblad jrg 54, 1939 [Bijlage]

Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

Staat der veranderingen, enz.

NED.-INDIE

Luit ter zee 3e kl. L. Meijer Cluwen van de Rtr. naar M.K.O., per 1 Nov. 1938.

3e kl. L. W. C. Gerlach van Sis. naar M.K.O., per 1 Nov. 1938. Off v aez le kl. E A. Hasselbach van M.K.O. (rol) Td. t. b. H. G. Z. naar ' de Rtr. (bel. m. d. Gen. D.), per 12 Nov.

1938.

Luit. ter zee 2e kl. A. F. bn. van

Tuijl van Serooskerken van M.K.O. naar Fis., per 7 Nov. 1938. 3e kl. E. H. Larive . . van Jva. naar Ktr., per 7 Nov. 1938. Off v qez le kl. D. C. Canne . . van de Rtr. (Gen. D.) naar M.K.O. (rol, t.

b. gesteld v. d. H.G.Z.), per 12 Nov. 1938. Luit ter zee 2e kl. A. van Miert . . van de Rtr. naar M.K.O., per 12 Nov. 1938.

2e kl. T. Jellema ... van M.K.O. (rol) naar Vam. (rol M.K.O.), per 14 Nov. 1938.

Kapt-luit ter zee A. G. Vromans . van D.d.M. naar D.d.M. (Hfd. fd. II), per

19 Nov. 1938.

Off. v. adm. le kl. C. J. Grijseels . . van Ned. naar de Rtr., per 22 Nov. 1938. Luit. ter zee le kl. G. N. H. bn.

van Til van D.d.M. (rol) naar D.d.M. (rol, bel.

m. d. functie v. Adj. G.G.), per 21 Nov.

1938.

2e kl. G. Kruijs . . . van Ned. naar Jva. per 25 Nov. 1938. 2e kl. W. J. Reijnierse . van Ned. naar Mvkm., per 25 Nov. 1938. Off.-vlieger 2e kl. J. L. den Hollander van Ned. naar Mvkm., per 25 Nov. 1938.

3e kl J. R. Schuiling . . van Ned. naar Mvkm., per 25 Nov. 1938. Off MS.D le kl. M. Kraal .... van Fis. (Hfd. M.K.) naar Evn., per 25

Nov. 1938.

le kl A J. Romijn . . van Jva. naar Fis. (Hfd. M.K., per 25 Nov. 1938.

2e kl H Koster Sis. (Hfd. K.M.) naar Smb., per 29 Nov.

1938.

Luit. ter zee 2e kl. Jhr. Mr. C. J. P.

von Mühlen van Jva. naar Ktr., per 28 JNov. 1938. 2e kl A C. M. de Neeve van Ktr. naar M.K.O., per 29 Nov. 1938. 2e k.. C. H. Bartels . . van Sis. naar M.K.O., per 29 Nov. 1938. Off v adm le kl. J. C. Beugelink . . van de Rtr. naar rep., per 2 Nov. 1938. Luit. ter zee 2e kl. J. G. Cox . . . van Glw. naar rep., per 2 Nov 1938 Off.-vlieger 2e kl. H. Schaper . . .van Mvkm. naar rep., per 16 Nov. 1938. Off. M.S.D. le kl. A. Govers ... van M.K.O. naar rep., per 16 Nov. 1938. Luit. ter zee le kl. W. F. van

Vreeswijk van Dd.M. (rol) naar rep., per 23 Nov. 1938. 2e kl. R. Stuffken . . .van O.Z.D. naar rep., per 23 Nov. 1938. Kapt. ter zee J. A. Sonnenberg . . .van Dd.M. naar rep., per 23 Nov. 1938. Luit ter zee 2e kl K.M.R. J. G. Dasia van ontheven naar Jan v. Amstel, per 1

Nov. 1938.

2e kl. K.M.R. J. H. van

de Weijer van ontheven naar Abraham Crijnssen, per 7 Nov. 1938.

2e kl. K.M.R. W. Mesker van Abraham Crijnssen naar ontheven, per

9 Nov. 1938. 2e kl. K.M.R. H. Corsten Idem. 2e kl. K.M.R. C. de

Greeuw van Eland Dubois naar ontheven, per 9 Nov. 1938.

2e kl. K.M.R. G. Lui-

denga Idem.

2e kl KMR H. Eekhof van ontheven naar de Ruyter, per 12 Nov. 1938.

7