Tekst
Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

24

HET SPORTBLAD.

F. Mopurgo, S. Mopurgo. A. Izaaks, J. de Groot, A. Dinkela, A. J. Snijders.

AFC VI: N. de Vries, A. E. Meiier, J. A. W. Bor, A. Harms, F. E. A. Wijnands, Ë. M. v/d Veer, J. Mourits, A. J. de Haan Jr., J. van Reenen, J. Strasser, J. J. Mölman,

Ajax I: J. Pelser, Ch. C. Holst, L. J. Fillet, A. Pelser, D. Tamminga, G. Fort^ens, J. Brokman, J. v/d Berg, A. Leeuwarden, P. v/d Broecke, W. C A. Leibbrand.

Ajax , II: J. Rubens, K. W, F. v/d Lee, J. A. van WeereD, C. Seijlhouwer, A. G. Lambert, A. E. C. den Hamer, J. G. van Limpt, H. J. van Oosten, H. Alof», W. v/d Broek Jr., C. H. Kammeijer.

Aiax III: J. van Dodeweerd, Joh. Out, Sanders, K. J. P. F. den Hamer, C. Willegers, L. G. Lucas, E. B. van Tusschenbroek, L. Seijlhouwer, J. WoltWolthuis, P. ,T. Groeneveld, H. Sitter Jr.

Ajax IV: W. Werner, J. Welsink, H. Stokvis, C. v. Zuilen, H. van Manen, J. P. la B»stide, J. P. v/d Goorberg, A. M. vap Kuijk, M. Pelser, J. Nieuwenhuis, C. de Greve.

Amstel I: T. T. Esbra, G- J. Koelman, J. R. Veldman, J. Smit, R. Rib, J. Hobby, B. Challa, J. Klerken, J. H. Bakels, J. v/d Bom, J. H Bosschert.

Amstel II: A. J. Belmont, A. P. Buijs, H. de Paus, H. C. W. Levendig, L. Coronel, G. v/d Linde, J. Veldhorst, W. A. Wiegel, F. Wiegel, J. F. Buschbach, D. Grosse Kipper.

AWA: W. J. Obbes, P. Prinsen, P. Tolhuis, D. J. Houthuijs Jr., A. Guezen, F. J. Paans, J. F. W. Burmeister, P. Elderman, H. J. W. Dreux, P. de Visser, J. Hendriks Jr.

Blauw-Wit I: C. W. Peterson, W. Feenstra, B. Bonneveld, P. W. Putter, R. Mooltnijzer, G. Wilders, C. Everhart, J. Seijlhouwer, J. H. van Dort, J. König, N. F. König.

Blauw-Wit II: A. Vogel, E. v/d Kluft, A. König, W. Terpstra, H. Moolenijzer, A. van Riet, J. v. d. Graaf, H. Stokvis, W. Lucas, Tj. de Vries, H. J. Ebbe.

Blauw Wit III: C. Kölhman, H. Wolthuis, A. Benjamins, B. Bielesmi, Th. Smitselaar, W. K. Smit, H. M. Muller, D. Haster, J. Volkers, J. Smit en A. Driliing.

DEC I: F. Höpker, N. Hemelrijk, M. Hinse, L. Smit, J. Poland, A. Kuiper, M. Th. Pronk, G. van Beers, K. Vooüs, W. Terpstra, J. van Beers.

DEC II: J. M. v. Beek, G. J. Hinse, A v. Deutekom, H. Vooüs, M. van Pieterson, M. Sibbel, P. Francken, H. Früdiger, H. Trompetter, J. Beek, P. Arends.

DOSB: J. Buijs Dzn., J. Hagenaar, Ch. F. de Vries, C. M. Veltema, H. v. d. Koppel, Th. Euwe, A. de Graaff, J. Taverne, A. J. Budding, M. Hagenaar, G. Th. Brenner.

Neerlandia I: G. M. Greve, J. H. Timan, H. Hollander, J. Glasbergen, A. H M. Dieperink, .0. O. Greve, A. C. Cuijpers, J. B. Hoedenmaker, F. G. Heijnes, F. van Amersfoort, J. de Jong.

Neerlandia II: J. Waterman, J. Steur, L. van Eldik, A. de Leeuw, Th. J. C. Zeeman. H. Hagedoorn Jr., H. E. Sluijter Jr., J. Diekman, G. van Haperen, H. J. v. Aanholt, P. Dekker.

Neerlandia III: W. Janse, H. M. Schoonhoven, C. W. Suijderhoud, J. Takes, A. J. van Geijt, K. Merve, H. Kok Jr., H. Feldberg, J. van Putten, M. Timan, H. Bruggemann.

RAP I: A. F. H. Lobry de Bruijn, A. Achterberg, J. A. Popping, T. Hoogenboom, G. Hamburger, N. A. Hènrard, F. Poulie, P. A. van Delden, J. Popping, C. A. Lobry de Bruijn en Fr. Herkenrath.

RAP II: 0. Rouffaer, C. van Engers, J. C. Hacke, P. F. de Groot, H. A. v. d. Wal, H. J. Wemmelslsger van Sparwoude, N. A. de Snoo, W. N. M. v. d. Ham, L. Schoor, W. Almerood en J. van Steenbergen.

RAP UI: H. J. Munzebrock, J. Heij, G. H. van Essen, J. C van Essen Jr., J. H. Buijs, J. F. T. van Heemskerck Veeckens, P. Vink, H. L. de Leeuw, J. J. B. J. Swaan, S. Catz en J. Sand.

Rapiditas : N. Walrave, C. de Jongh, G. van Geijn, W. Dinger, H. Walrave, J. J. Fijnvandraat, A. N. van Geijn, A. Flodorp, J. Knuijt, L. Knuijt en N. R. J. Buwalda.

Sparta I: J. Strunk, F. J. Kok, J. A. van Werkhoven, B.j Huijzer, B. Daalhuizen, J. C. Berkhout, W. Reneman, H. van Kampen, L. Melchers, A. Faff en Y. Zwaai.

Sparta II: A. Zijlmans, H. R. Bezemer, P. Rietber¬

gen, D. F. Bongaertz Jr., G. Melchers, M. Trouw, D. G. van Werkhoven, J. Kruiswijk, A. Leenmeijer, H. W. Arendsen cn H. J. List.

FOQ : C. van As, H. Bakker, A. Dona, J de Haan. F. Huijer, R. v. d. Kluft, J. Korndorffer, A. van 't Huff, L. Hoffman, B. Beket en A. v. d. Meer.

ÜSC: H. B. Sijes, J. Philips, S. Zandvoord, M. v. d. Linden, N. Peper, J. de Hoop, Komkommer, De Zwarde, J. Hillesum, A. van Dias en Wagenhuizen. ' Volharding I: J. J. Krüseman, J. 0. Sweijs Jr., j W. Gerke, G. F. J. Staargaard, J. H. Biggelaar, Th. j M. Godefroy, Alb. van Renterghem, W. C. G. Roldanus, j J. C. Worp, W. Brouwer, R. M. Arntzenius. j

Volharding II: C. van Rompu, A. C. Bouten, N. G. Geelkerken, J. H. Wijsman, W. Hoogenboom, L. Worp, P. J. J. Schouten, J. H. J. M. G. van Kan, J. A. Koekenhorst, L. Thünhorst, P. Schoolwerth. 5

WA I: F. Hubeek, G. Bruggemann, F. CD. Koop- , mans, M. Seemann, M. E. van Willipenburg, C. üriot, P. Tax, C. F. Jibben, H. Zwart, J. Stallmann en } P. Meijboom.

WA II': G. Doorenbosch, P. Worm, J. F. Ophof, ' D. H. Koedijk, M. J, Kuijper, W. Worm, G. J. de Jager, M. G. Emeijs, W. A. Ankringa, Y. H. A. { Haag Jr., C. Schreuder.

WA III: G. Brandt, L. J. H. E. Ostendorf, J. D. 5 Hammer, K. Perk, W. H. van Nie, H. Plo»ger, J. | Frederikse, W. S. Hurstjes, Th. Houtman, W. J. de , Bock, D. van Kessel Jr.

WA IV: H. J. Braun, G. Worm, J. G. A. Goltmer, j J. A. Groot, B. L. Jobst, J. C. Lindeman, G. M. van Wagtendonk, M. Stutterheim, J. G. F. Scheers, M. de Bruin, H. E Ostendorf. t

V.V.V.: C. v/d Vorm, F. Brincker, J. Hovius, J- | Jesse Jr., N. Nieuwenhuis, D. Gude, C. J. Peeterse, , J. J. Grootmeijer, W. H. Grootmeijer, J. Wagenaar, t H. F. Gemmeken Jr. j

Nog besloot de vergadering van Zaterdag 1.1., da* j voorloopig geen nieuwe vereenigingen zullen worden toegelaten, die na 1 Juli 1908 zijn opgericht. 1 l

J. H. BERGMEIJER, le secr.

Krayenhoffstraat l.

ADSPIRANTEN-COMPETITIE.

Als scheidsrechter gaven zich nog op: G. J. Nijland, adres nader op te geven. W. F. v. d. Lee, v. Breestraat 122. 1

Volharding I voor October: H. Borrius, T. M. Kor* f tenhorst, A. F. Schut, J. H. Mulder, G. Kruijs, A. r Dolleman, J. P. Slotomaker, M. B. Viehoff, P. d» Rochemont, A. M. Arntzenius, F. Zweerts.

Programma:

10 Oct. AFC—Ajax, H. J. Bon.

Volharding I-AVV, W. F. v. d. Lee. 17 Oct. AVV-AFC

Ajax—Volharding II 24 Oct. AFC—Volharding I 31 Oct. Volharding II-AFC

Prinsengracht 675. N. G. GEELKERKEN, 2c secr.

Sluiten